ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


مجله اینترنتی برترین ها

ماهنامه خط خطی – حمید پارسا: در خبرها آمده ایران، همچنان یکی از مراکز هاری دنیاست. بنده معتقدم این خبر، صددرصد توسط بنگاه های خبرپراکنی غرب و به منظور تشویش اذهان عمومی پخش شده است و من از همین تریبون، این حرکت ناشایست را شدیدا محکوم می کنم و با ذکر چند دلیل به ایادی استکبار ثابت می کنم که شدت هاری در کشورهای اجنبی به مراتب بیشتر است.

هاری ورزشی

در ورزش ایران، هاری فقط از نوع لب و دهان است. داور، یک اشتباه لُپی می کند، صد هزار نفر آدم یکصدا از روی سکوها به بستگان درجه یک داور فحش می دهند. همین و بس! حالا شما این وضعیت را مقایسه کنید با یکی مثل لوییز سوارز که مثل زامبی، با دندان های تیزش می افتد به جان بازیکن حریف. نه. من می خوام بدونم الان این هارتره یا ما؟!

من و زامبی و سوارز، سه تایی!

هاری سیاسی

اصولا یکی از تفریحات بنده، مخصوصا در ساعات صبحگاهی، گوش دادن به برنامه زنده رادیو مجلس است. نماینده های محترم مجلس با یکسری حرف های بانمک، جناح مقابل را مورد شماتت قرار می دهند که تازه آن هم محدود می شود به یکسری پلاکارد و حرف های درِگوشی و زیرگوشی! که ما قاعدتا از رادیو نمی توانیم ببینیم اما کافیست شما یک نگاه به مجلس کشورهای اروپایی بندازید. مثلا اوکراین. طرف چنان صندلی را می کند توی… حلق طرف… که انگار نه انگار هموطننند. خب شما خودتان قضاوت کنید ما هارتریم یا اون ها؟!

هاری اقتصادی

ملت به نجابت ما ندیده این روزگار. طرف با ده سر عائله از فرط گرسنگی زمین را گاز می گیرد اما آخ نمی گوید. روم به دیوار یک فحش هم به مسئولین نمی دهد. می سوزد و می سازد ولی در کشورهای به اصطلاح پیشرفته مثل یونان، وضعیت چنان خراب می شود که همه بلانسبت عین چی پاچه همدیگر را می گیرند. این اون یکی را اخراج می کند، اون یکی این را محکوم می کند. خب این یه مدل هاریه؛ اونم از نوع حاد!

هاری اجتماعی

در کشور ما هر چند وقت یک بار، آن هم برای اینکه صفحه حوادث، خالی نباشد، یک بابایی پیدا می شود تو مایه های خفاش شب که کل یوم، سی چهل تا زن و بچه را خفت می کند و می رود پی کارش، مأمورهای خدوم هم تو سه سوت گیرش می اندازند و وسط میدان شهر اعدامش می کنند. ما هم یک کیلو تخمه گلپر می خریم می رویم تماشا اما در کشورهای متمدن بیا و ببین که چه کارها نمی کنند. یارو هنوز ۱۵ ساله نشده، یک اسلحه برمی دارد و در کسری از ثانیه یک مدرسه را با دویست نفر نوجوان می فرستد اون دنیا. خب جان من، این اگر اسمش هاری نیست پس چیه؟… حمید پارسا، خبرنگار بخش خبری بیست و سی!

:: Information 262
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما