ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 10 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

از این طرف و آن طرف خبر رسیده است که بعضی از جراحان قصد انتشار بیانیه‌ای را داشتند که در آن آمده بود: «دیگر هیچ هنرمندی را جراحی نمی‌کنیم!» که بعد از جلسه طولانی وزیر بهداشت با این جراحان و صحبت با آنها انتشار این بیانیه منتفی شده است. این که ما و شما چطوری از بیانیه منتشر نشده باخبریم، خودش جای دست و جیغ و هورا دارد، اما چون به حرف این طرفی‌ها و آن طرفی‌ها اعتباری نیست، خودمان خبرنگار مهرآباد را فرستادیم سراغ این جراحان تا دقیقا متوجه بشویم که چه کسانی را جراحی می‌کنند و چه کسانی را جراحی نمی‌کنند.

– خبرنگار: سلام بر شما که مثل شما هیچ جراحی در دنیا وجود ندارد!

– بعضی از جراحان: حق ویزیتِ مصاحبه را پرداخت کردی؟ سلام.

– برای مصاحبه هم ویزیت باید بدم؟ پول نقد همراهم نیست!

– کارت‌خوان هم داریم. حالا امرتان؟

– می‌خواستم بدونم چرا هنرمندان را جراحی نمی‌کنید؟

– چون به هر هنرمندی دست زدیم مُرد! هنرمندان خیلی لطیف هستند و نمی‌شود به آنها دست زد. ضمنا چون هنرمندان چهارتا طرفدار دارند و پنج نفر آنها را می‌شناسند، اگر زیر دست ما بمیرند، طرفدارانشان پوست ما را می‌کنند. اما مثلا مسئولان و مدیران را حتما جراحی می‌کنیم چون مردم خیلی دل خوشی از آنها ندارند و اگر سهوا بلایی هم سرشان آوردیم، کسی با ما کاری نخواهد داشت که هیچ، بعضی‌ها خوشحال هم می‌شوند و پیام‌های محبت‌آمیز برایمان می‌فرستند. تازه از این بیماران پول خوبی هم می‌شود به جیب زد! خصوصا اگر فیش حقوق‌شان را قبلا در فضای مجازی دیده باشیم.

– خب شما مگر قسم پزشکی نخورده‌اید؟

– نه به جان مادرم!

– اگر شما هنرمندان را جراحی نکنید، آنها برای هر جراحی باید بروند خارج که!

– خب بروند. این همه برای فیلم‌ها پول می‌گیرند، یک جا باید خرج کنند دیگر.

– خودتان این همه پول می‌گیرید کجا خرج می‌کنید؟

– اگر باز هم از این سوال‌ها بپرسی می‌گویم تو را هم جراحی کنند ها!

– ببخشید! می‌فرمودید!

– نه اینکه کلا هنرمندان را جراحی نکنیم. در واقع آنهایی را که حال‌شان خوب نیست و احتمال دارد با یک خداحافظی ما را خوشحال کنند جراحی نمی‌کنیم. وگرنه جراحی‌های زیبایی که خوراک ما و هنرمندان است. البته بعضی‌ها را به هیچ وجه جراحی نمی‌کنیم. مثلا آقای مهران مدیری را! تا او باشد از آن سریال‌ها علیه ما نسازد!

– مردم عادی چطور. با آنها چه مشکلی دارید؟

– مشکل! دشواری!؟ ما با مردم عادی مشکلی نداریم و حتما آنها را جراحی می‌کنیم. ناسلامتی خادمین این مردم هستیم ها! فقط شرطش این است که پول داشته باشند. ما بنگاه خیریه باز نکرده‌ایم که مفت و مجانی جراحی کنیم. آخ آخ شما ویزیت مصاحبه را پرداخت نکردی!؟ بچه‌ها بیایید این خبرنگار را ببرید بصل‌النخاعش را از پانکراسش بکشید بیرون بلکه آدم شود!

:: Information 506
تاریخ بروزرسانی : ۶ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما