ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25808 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

طیبه رسول‌زاده در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

چون تا یک حسرت ملی پنجاه یوز بیشتر باقی نمانده بود تصمیم گرفتم کاری انجام دهم. پس در صفحه اینستا نوشتم: امروز برای حمایت از یوز ایرانی با دوستان به تماشای فیلم «من و شارمین» می‌رویم. توقع نداشتم مردم این‌گونه به محیط زیست بی‌توجه باشند. فقط در سینما من بودم و سه تا از چهار رفیقی که در اینستا فراخوان داده بودیم.

حدس زدیم چون سانس ساعت سه بوده، مردم در حال استراحتند یا فیلم فاخر دوست ندارند. البته اینکه ساعت و اسم سینما را اعلام نکرده بودیم هم موثر بود. ما که دست از حمایت‌مان بر نمی‌داشتیم.

پس این‌بار تصمیم گرفتیم من و دوتا از سه رفیق باقیمانده با گذاشتن هشتگ «حسرت ملی» و هشتگ «ابتکار دقت کن» مردم را نسبت به این فاجعه آگاه کنیم. اما هیچ‌کس از هشتگ‌مان حمایت نکرد.

البته این که تعداد فالوئرهای هر سه‌مان به سختی به ۳۰ تا می‌رسید هم بی‌تاثیر نبود. فقط چند نفر پیام گذاشتند: حسرت ملیِ واقعی شمایید که نمی‌دانید به ابتکار ربطی ندارد. ولی باز هم از پا ننشستم.

پیامی طراحی کردم و زیر عکس یوز ایرانی نوشتم «تا یک حسرت ملی تنها پنجاه یوز باقی مانده». به سختی یکی از دو رفیق باقیمانده را راضی کردم تا در گروه‌هایی که عضو است پیام را فوروارد کند.

اما عده‌ای بعد از فرستادن چند استیکر ناجور زیر آن نوشتند: شما که فرق شیر ماده و یوز را نمی‌دانی لطفا از چیزی حمایت نکن. ولی ادمین گروه «سخن بزرگان» من را به فکر فرو برد.

وقتی زیر پیام نوشت: «آب قطعه اونوقت تو دلت برای گربه‌ها می‌سوزه. پس فردا که از ما ۵۰ راس بیشتر باقی نموند کی میاد واسمون پیام بذاره؟» همین حرف تلنگری شد که من به‌جای یوز ایرانی به فکر مبارزه با کم آبی بیفتم.

پس از همین تریبون اعلام می‌کنم، فردا برای مخالفت با مصرف بی رویه آب به دیدن کنسرت بهنام بانی می‌روم. شما هم بیایید.

:: Information 135
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25711 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما