ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

پول حاصل از فروش آخرین بشکه از آخرین چاه نفت کشورهای حوزه خلیج فارس هم به آمریکایی‌ها پرداخت شد تا صرف فشار بر ایران شود! از ده‌ها سال قبل، شیوخ عرب مجبور بودند، سیبیل آمریکایی‌ها را مرتب چرب کنند تا به اصطلاح، به ایران فشار وارد کنند.

وزیر نفت یکی از این کشورها در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: «از امروز و با تمام شدن نفت، عنوان وزارتخانه بنده از وزارت نفت، به وزارت فرشِ زیرِ پا، تغییر پیدا می‌کند… زیرا ما حتی حاضریم فرش زیر پایمان را هم بفروشیم و بدهیم آمریکایی‌ها تا به ایرانی‌ها فشار بیاورند.»

نامبرده در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید: «حالا این همه سال پول دادین برای فشار به ایران، چه اتفاقی رخ داد؟» گفت: «راستش من هم چند روز پیش که رفته بودم کاخ سفید، همین سوال را از رییس جمهور آمریکا پرسیدم و ایشان در پاسخ گفت: کارت رو بکش تو دستگاه پوزِ رویِ میزم بینیم بابا!»

مسئول سانسور کارتون‌های تلویزیون در دهه ۷۰ شمسی، اعتراف کرد شخصیتی که ده‌ها سال قبل در کارتون فوتبالیست‌ها به عنوان عموی سوباسا به میلیون‌ها کودک زودباور معرفی شده بوده عموی سوباسا نبوده. این مقام مسئول، در حضور خبرنگاران، از بچه‌های آن سال‌ها که الان برای خودشان مردان و زنان مسنی هستند، عذرخواهی کرد.

نامبرده در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید: «پس اون آقاهه کی بود؟» کمی پس کله‌اش را خاراند و گفت: «دایی سوباسا بود… چون همون طور که همه می‌دونن، بچه‌ها با دایی‌شون راحت‌تر اخت میشن تا با عموشون!» وقتی خبرنگاران با شنیدن این توضیحات، گفتند: «باز هم که ما رو گرفتی شما!» و در حال ترک نشست خبری بودند، این مقام مسئول سعی کرد آن‌ها را وادار به ماندن و شنیدن توضیحاتش کند و مرتب می‌گفت: «صبر کنین… می‌خوام عکس واقعی خانوم لورا، تو کارتون سرندی پیتی رو نشون‌تون بدم… با دست‌های خودم از سطل نگاتیوهای قیچی شده درش آوردم! حالا اون هیچی… یعنی هیشکی نمی‌خواد عکس‌های نامزدی ای‌کیوسان و سایوجان رو ببینه؟ عکس پیکسل بالای مامان هاچ هم هست‌ها!»

نخست وزیر سابق ژاپن، از ناگفته‌های بازی گلفی که ۴۰ سال قبل با ترامپ انجام داده بود، سخن گفت. شینزو آبه، در میان خبرنگارانی که در خانه سالمندانِ محل زندگی‌اش، حاضر شده بودند، گفت: «ترامپ در اواسط بازی وقتی فهمید احتمال ورود توپ من به سوراخ، بیشتر است تا احتمال ورود توپ خودش، دستور داد دور سوراخ گلف موجود در زمین بازی، دیوار کشیدند!» شینزو آبه در ادامه گفت: «او در طول بازی مرتب توپش را داخل جنگل کنار زمین گلف سوت می‌کرد و از من می‌خواست بروم آن را پیدا کنم، اما من که سرد و گرم روزگار را چشیده بودم، همسرم را هم با خودم برای جست‌وجوی توپ، داخل جنگل می‌بردم!»

:: Information 206
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما