ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ماهنامه خط خطی – وحید میرزایی: بالاخره مسابقات المپیک برزیل در اوج هیجان پایان یافت و از دختربچه ۱۶ ساله که عجالتا به مدت یک ماه کشف انرژی هسته ای در زیرزمین خانه را رها کرد تا جوانانی که لحظاتی از لایک کردن عکس صدف طاهریان دست کشیدند، درگیر المپیک بودند. با این توضیح قطعا بخش عظیمی از اهل سیاست که بدشان نمی آید خودشان را به هر زوری شده، وارد عرصه ورزش کنند و حتی یک باشگاه ورزشی داشته باشند، نظرات قابل تاملی درباره المپیک دارند.
 
علی جنتی:
متاسفانه همیشه در افتتاحیه و اختتامیه این مراسم شاهد اجرای زنده موسیقی، آن هم توسط خواننده خانمی به نام شکیرا هستیم. با این وجود وزارت ارشاد با لغو هرگونه کنسرت در سراسر دنیا مخالف است. منتها سنبه وزارت ارشاد خیلی پرزور نیست و نهایت می تواند کلامی با لغو کنسرت مخالفت کند.

مهدی کوچک زاده: مرده شورتون رو ببرن با این المپیکتون! آقا یکی نیست اینجا یک آبی، جوشونده ای، زهرماری چیزی بده دست ما؟ گلومون پاره شد این قدر داد زدیم.

محمود احمدی نژاد: من از شما سوال می کنم، نظرتون راجع به المپیک چیه؟

:: Information 255
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما