ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25663 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیدین سیارسریع در روزنامه ایران نوشت:

همکاری صمیمانه مردم و دزدها

امروز با مشروح اخبار در خدمت شما هستیم:

– محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در مجلس شد.

این موفقیت بزرگ را به جامعه اصلاح‌طلبان و اعتدال گرایان تبریک عرض می‌کنیم. با عملکردی که بزرگواران داشتند هر آیینه ممکن بود علی لاریجانی یا کریمی قدوسی به ریاست فراکسیون امید برسند. شایعاتی هم مطرح است که می‌گویند کریمی قدوسی پنج شیش تا رأی هم به دست آورده در جریان انتخاب رئیس فراکسیون.

– احتمال حمله داعش به المپیک ریو در برزیل

ظاهراً چند نفر از مسئولان ورزشی کشور به محض شنیدن این خبر بدو بدو خودشان را به داعش رسانده‌اند و گفته‌اند بیا و مردونگی کن مسئولیت ناکامی‌های احتمالی تیم‌های ما رو هم به عهده بگیر. داعش گفته داداش من دیگه مسئولیت قبول نمی‌کنم، دارم تغییر شغل میدم. مسئولان ورزشی پرسیدن به سلامتی! میخواین چیکار کنین؟ داعش هم گفته: دارم مرکز مطالعات فرهنگی می‌زنم. یعنی ببین چه جوری ترسیده که با این روش این بنده خداها رو پیچونده!

نایب رئیس مجلس ششم گفت: روحانی گزینه اول و آخر اصلاح‌طلبان است.

در همین زمینه یک دلواپس آمد و با گلایه گفت: چرا از روحانی عبور نمی‌کنین؟ اصلاح‌طلب‌ها هم گفتن: چرا خودتون عبور نمی‌کنین؟ دلواپس گفت: ما اینقدر عبور کردیم دیگه جدیداً بوکسوات می‌کنیم. اصلاح‌طلب گفت: از زنجیر استفاده کنین. دلواپس گفت: برای چرخ؟ اصلاح‌طلب گفت: نه، در دوران پساتحریم ببندین دورتون زور بزنین بشکنه درآمدزایی کنین. دلواپس: جدی گفتی؟ اصلاح‌طلب: نه عزیزم برای چرخ گفتم. دلواپس گفت: چرخ که اصلا صحبتش نیست. ما تو دست می‌گیریم راحت تریم. اصلاح‌طلب: هر جور راحتی گلم. فقط یه کم دورتر بگیر.

 – معاون استاندار و فرماندار تهران اعلام کرد: اگر مردم به گداها پول ندهند مشکل تکدی گری حل می‌شود.

در ادامه مردم با تأیید فرمول آن بزرگوار گفتند: اگه با همین فرمون به دزدها پول ندیم مشکل دزدی حل میشه؟ کارشناسان گفتند: نه! مردم گفتند: الان مشکل ما تکدی گری نیست. دزدیه. در ادامه کارشناسان پیشنهاد دادند دزدها از این به بعد با مردم صادق و روراست باشند. بیان جلو بگن ببین من گدا نیستم! دزدم! اگه خودت ندی میرم خودم بهرحال می‌خورم. اینگونه با ایجاد یک رابطه خوب و سالم بین مردم و دزدها هر چند از دزدی جلوگیری نمیشه ولی خوشبختانه فرهنگ دروغ و ریاکاری از جامعه رخت بر می‌بنده! پس امیدوار باشیم.

:: Information 465
تاریخ بروزرسانی : ۱ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25566 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما