ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شهرام شهیدی در وبسایت چیزنا نوشت:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمار طلاق در کشور را تکان‌دهنده خواند و گفت که از هر چهار ازدواج یک مورد به طلاق می‌انجامد و این آمار در مناطقی مانند شمال تهران به یک طلاق از هر دو یا سه ازدواج می‌رسد.

– با این حساب انتظار می‌رود به زودی به جای هر ایرانی یک پیکان به شعار هر ایرانی یک طلاق برسیم.

– در صورت برگزاری کلاس‌های آموزشی و انجام رزمایش می‌توان امیدوار بود به رکورد سه طلاق از هر دو ازدواج برسیم!

– پیشنهاد می‌شود برای کاهش فشار بر دفا‌تر طلاق و دیگر شغل‌های مرتبط، طرح زوج و فرد طلاق اجرا شود. به نحوی که کسانی که آخرین شماره کدملی‌شان عدد فرد است روزهای فرد حق دارند درخواست طلاق بدهند و به عکس.

– با توجه به طرح موفق زوج و فرد خودرو‌ها از درب منزل می‌توان این طرح را برای زوج‌ها هم پیاده کرد و طرح طلاق از درب منزل را اجرا کرد. در این طرح فرد به محض اینکه پایش را از خانه بگذارد بیرون طلاقش مسجل شده و در دفا‌تر ثبت می‌شود.

– سرعت در طلاق به حدی زیاد شده که مورد داشتیم طرف از ماشین پیاده شده رفته توی سوپر خرید کنه، وقتی برگشته همسرش در ماشین را قفل کرده و وقتی با انگشت زده به شیشه که در را باز کن جواب شنیده ببخشید شما؟ یعنی سرعت طلاق حداقل از سرعت اینترنت در ایران بالا‌تر است. همه‌اش هم تقصیر همین سوپرهاست. می‌روید سوپر همین می‌شود والله با این اسماشون!

– خلاصه زندگی شده شبیه همین بازی‌های رایانه‌ای. تا می‌جنبی می‌بینی یک پیغام می‌آید که فرصت شما تمام شد و باید به مرحله قبل برگردید.

:: Information 431
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ دی ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما