ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25790 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ماهنامه خط خطی – امیرمسعود فلاح: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، که عضو لیست امید در تهران بود، گفته است: «دنبال کسی هستیم که اجازه داد کیارستمی به فرانسه برود.» گویا نسیم اعتدال در همه وزیدن گرفته است و همه را مست خود کرده است که سخنان دوستان چنین گل و بلبلی شده است! وزیر ارشاد هم در پاسخ به پرسشی درباره امکان بازگشت و فعالیت بهرام بیضایی در وطن خود گفته است: «نمی دانم آقای بیضایی اصولا می تواند در این سن کاری انجام دهد یا نه!» اگر این منطق دور زدن و پیچاندن و بازی دادن، اسمش اعتدال است که خب ما هم زین پس، معدل می شویم و این گونه به سوالات پاسخ می دهیم.

•    اگر ازمان پرسیده شود چرا آشغال ها را روی زمین و داخل جوی آب و فضای سبز و طبیعت و… می اندازید، خواهیم گفت که باید دید چرا به همراه یک خوراکی یا… این همه بسته بندی و مواد دورریختنی تولید می شود و چه کسانی ذی نفع هستند؟

:: Information 218
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25693 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما