ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایسنا: نشریه هافینگتون پست (که تلفظ اسمش جوری است که آدم انگار دارد عطسه می‌کند) ۸ دلیل را برای ترک فیس بوک در سال ۲۰۱۴ عنوان کرده که ما اینجا از زاویه دید خودمان آنها را بررسی می کنیم.

 آیدین سیار سریع در مطلب طنز روزنامه قانون در ادامه نوشت:

۱٫ «وضعیت شلم شوربای فیس بوک»: وقتی صفحه‌تان را باز می‌کنید می‌بینید یکی دارد گریه می‌کند، دو نفر (معمولا روزنامه‌نگار) دارند به هم فحش می‌دهند، یک نفر در حال پوست‌اندازی است، آن یکی سعی می‌کند برود تو، چون جایی دیده بود که نوشته اگه عاشقی بیا تو، صفدرآقا ۵۵ ساله ویدیوی خاک بر سری ویروسی باز می‌کند و همه‌جا پخش می‌شود ولی خودش می‌گوید هک شده‌ام، دخترها زیر عکس همدیگر در عین این که می‌خواهند سر به تن دیگری نباشد جان خود را نثار هم می‌کنند، mokhtar e tanha زیر عکس‌های آموزنده الی در حال درآمدن از تنهایی است و هزاران مورد بی‌ربط دیگر. خب حق بدهید، آدم اگر بخواهد فضولی هم بکند گیج می‌شود!

۲٫ «مسلط و مجهز شدن فک و فامیل به فیس‌بوک»: ما همیشه فکر می‌کردیم فیس‌بوک یک محیط مجردی و جوانانه است تا این که یک روز از خواب بیدار شدیم و دیدیم خاله‌مان شبانه عضو فیس‌بوک شده و زیر یکی از عکس‌ها جلوی ۳ هزار نفر از دوستان فیس‌بوکی سوال مهمی را مطرح کرده به این مضمون: «خاله قربون خرس کوچولوی قهوه‌ایش بشه؟! هان؟ بشه بشه؟» بعد عمو آمده کامنت گذاشته: «چه بزرگ شدی عموجان! یادته بچه بودی آب دماغت همیشه آویزون بود؟ یه بار هم تو زمستون قندیل بست. هه هه هه» بعد همینطور که داری به اینها خواهش و تمنا می‌کنی که جان من رعایت کنید، می‌بینی دایی جان عکس بچگی‌ات بعد از پوست‌اندازی(!) را share کرده، عدل، تو را هم روی نقاط استراتژیک عکس تگ کرده و نوشته « لولو برد». حالا اینها همه در مقابل معجزات مادر فیس‌بوکی هیچ است. من یک بار مشغول پیچاندن یکی از دوستانم بودم با این عذر که الان سر کارم و بعدا به موضوع شما رسیدگی می‌کنم. مادر کامنت گذاشت که: بیا آشپزخونه ننه! غذا آماده است!

۳٫ «قضاوت مردم و عدم توجه به حریم خصوصی»: یک بار یکی از دوستان ما نقل قولی از سهراب کرده بود و نوشته بود «در گلستانه چه بوی علفی می‌آید …» شایعه کردند معتاد است، زنش طلاق گرفت، از کار اخراج شد و یک ماه بعد افتاد و مرد!

۴٫ «دغدغه لایک»: یکی از مهم‌ترین دلایل ترک فیس‌بوک افسردگی پس از مشاهده تعداد لایک دیگران است. ولی جوانان باید بدانند که لایک ملاک شهرت و افتخار نیست. بزرگانی چون سعدی، حافظ، مولوی، عطار و ناصرخسرو و مریم حیدرزاده را در زمان خودشان یک نفر لایک نکرد ولی توانستند به این مرتبه و جایگاه دست پیدا کنند. حالا درست است که صفحه «ما از دختران و پسران گربه صفت متنفریم» بسیار بیشتر از این عزیزان خواننده دارد! ولی خب… ما به همه می گوییم ملاک نیست، شما هم بگویید ملاک نیست!

:: Information 206
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما