ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25777 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۴/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دکتر قالیباف در جمع خبرنگاران حاضر شد و از رفتار عده‌ای فرد ناشناس در لباس ماموران شهرداری با دستفروشان پایتخت انتقاد کرد. ایشان در پاسخ سوال خبرنگاری که پرسید: «حالا شما از کجا این قدر اطمینان دارید که این افراد ماموران شهرداری نبودند؟» پاسخ داد: «چون الان دیگر همه در شهرداری می‌دانند که حمله به دستفروشان در روزهای انتخابات و کاندیداتوری بنده به شدت ممنوع است!».

سیلوستر استالونه؛ ملقب به راکی که از بازیگران قدیمی فیلم‌های اکشن است در گفت‌وگو با خبرنگار بخش سینمایی روزنامه، از کم‌فروش شدن فیلم‌های سینمایی اکشن سخن گفت و احتمال داد این‌گونه سینمایی تا چند سال آینده به کلی منقرض شود! ایشان در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسید: «دلیل اصلی این افول را چه می‌دانید؟»، گفت: «متاسفانه از وقتی مناظره‌های انتخاباتی شما وارد فاز تخریب و هجمه و حمله و کلا کارهای اکشن شده، دیگر کسی آن‌ها را ول نمی‌کند؛ خالی‌بندی‌های هالیوودی را تماشا کند!».

کمپین تاخت زدن اموال کاندیداها و حامیان‌شان که از ۴۰ سال قبل آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد. در همین راستا، دکتر قالیباف سر سفره شام اعلام کرد حاضر است شامش را با شام دکتر روحانی عوض کند. دکتر روحانی هم اعلام کرد بهتر است جناب قالیباف بی‌خیال این تاخت زدن بشوند چون به‌خاطر گرفتاری زیاد و سفر بودن همسرشان؛ شام فقط تخم مرغ نیمرو با نان بربری و ترشی دارند! اما قالیباف زیر بار نرفت و با خبرنگاران زیادی، شام منزل‌شان را در چند قابلمه ریخت و دم در خانه دکتر روحانی برد و زنگ در منزل‌شان را به صدا درآورد. جناب روحانی که غافلگیر شده بود می‌خواست از ورود افراد حاضر به منزل جلوگیری کند که ناگهان دکتر قالیباف و خبرنگاران همراه‌شان با یک حرکت گاز انبری ایشان را دور زدند و وارد منزل شدند. با مشاهده سفره شام و نیمرو و نان بربری و ترشی؛ دکتر قالیباف با تعجب قابلمه‌های غذایش را روی میز گذاشت و گفت: آخه با نیمرو و ترشی که قوت به تن آدم نمی‌مونه واسه مدیریت!

مهندس میرسلیم همچنان از عملکردش در زمان وزارت ارشاد دفاع می‌کند و کوتاه بیا هم نیست! ایشان در یک نشست خبری اعلام کرد: این‌ها که بنده را به سخت‌گیری در انتشار کتاب‌ها متهم می‌کنند آیا می‌توانند انکار کنند که در زمان وزارت بنده؛ اینجانب پیشنهاد کردم دوستان عزیز نویسنده با کمی دخل و تصرف در آثار نویسندگان کهن، مقدمات ازدواج لیلی و مجنون، شیرین و فرهاد، بیژن و منیژه و وامق و عذرا را فراهم کنند تا درآینده نگویند فلانی در ادبیات آدم بسته‌ای بود؟! ولی متاسفانه برخی دوستان نویسنده این پیشنهاد بنده را رد کردند و نشان دادند که در ادبیات، طرفدار روابط تعریف شده نیستند!

:: Information 215
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25680 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما