ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رضا ساکی در ایسنا نوشت:

باخبر شدیم طی هفته گذشته سی، چهل تا از کافه‌های تهران پلمب شده‌اند. سیگار کشیدن، نشستن دخترها و پسرهایی که با هم زن‌وشوهر نیستند در کنار یکدیگر و نداشتن دید انتظامی، دلیل پلمب این کافه‌ها بوده‌ است.

من خودم بارها به دنج بودن کافه‌ها حساس شده‌ام. یعنی برخی کافه‌ها طوری هستند که اصلا معلوم نیست آن تو، چه خبر است و کی به کی است. واقعا دید انتظامی لازم است. یعنی باید از توی خیابان و پاساژ معلوم باشد که اوضاع داخل چگونه است. همان‌طور که می‌دانید، جوان‌ها خیلی از کُنج خوش‌شان می‌آید. همیشه دوست دارند یک کُنجی پیدا کنند و بخزنند آنجا برای خودشان خلوت کنند. حالا اگر ما یک جای دنج پُر از کُنج را در اختیار آن‌ها بگذاریم که به بیرون دید هم نداشته باشد، کار خوبی نیست. زیرا بهتر آن است که این کُنج را خودشان دست و پا کنند که آن‌وقت دیگر هیچ دیدی نخواهد داشت، چه رسد به دید انتظامی.

با این اوصاف، تقاضا می‌کنم که سینماها را هم به علت نداشتن دید انتظامی تعطیل کنند، چون خدا می‌داند جوان‌ها در طول آن دو ساعت که چراغ سینما خاموش است، چه می‌کنند. آیا واقعا فیلم می‌بینند؟ آیا بهتر نیست برای داشتن دید انتظامی، چراغ‌ها را خاموش نکنیم؟ بهتر است. بهتر است که چراغ‌های سینما روشن باشد، بویژه اگر فیلم، زبانم لال، عاشقانه است.

باقی بقای‌تان.

:: Information 431
تاریخ بروزرسانی : ۸ بهمن ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما