ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علیرضا لبش در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

انتخابات تمام شده، همه مردم برگشته‌اند سر کار و زندگی‌شان، اما برخی هنوز دست بردار نیستند و به جای اینکه نتیجه را قبول کنند و برای انتخابات بعدی ضعف‌های‌شان را برطرف کنند و گفتمان‌شان را کمی برای مردم شیرین‌تر کنند، هنوز در حال جرزنی و اتهام‌زنی به حریف پیروز هستند. نماینده مجلسی گفته که چرا وزرای دولت به اتهامات کاندیداها جواب داده‌اند، این یک‌جور تقلب است. وزرا باید اجازه می‌دادند کاندیداها هر چه دل‌شان می‌خواست می‌گفتند و بعد از آن‌ها تشکر می‌کردند. ما اتهامات دیگری که متوجه پیروز انتخابات است را می‌نویسیم تا دوستان بازنده اگر خواستند از این‌ها هم استفاده کنند:

چرا یکی از کاندیداهای طرفدار دولت، شعر ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم را خواند و این شعر را به نفع دولت مصادره کرد، ولی به کاندیداهای ما اجازه ندادند در برنامه‌های خاله شادونه و عمو پورنگ شرکت کنند و آهنگ‌های زیبایی که برای کودکان تهیه کرده بودند، بخوانند و کودکان را متوجه خوشگل بودن و بور بودن کاندیداهای مورد نظر ما بکنند؟!

۲- چرا ترامپ بعد از انتخابات به عربستان رفت و با پادشاه آنجا رقص شمشیر کرد؟ حتما با این کار خود می‌خواست از کاندیدای دولت حمایت کند وگرنه چرا با آهنگ معروف خواننده محبوب ما، هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن، با جناب پاپ، بابا کرم نرقصید؟

۳- چرا همه خواننده‌ها و بازیگران و هنرمندان شاخص و مطرح، از دولت حمایت کردند و فقط یک خواننده خالکوبی شده بغبغویی را برای ما گذاشتند؟

۴- چرا تیم العین قبل از انتخابات به استقلال ۶ گل نزد که حقانیت ما ثابت شود و همگان بفهمند که هر کسی از نامزد جناح مقابل ما حمایت کند، شیش‌تایی می‌شود. چرا در یک تبانی کثیف این اتفاق بعد از انتخابات افتاد که کار از کار گذشته بود؟ چرا حتی رئال مادرید بعد از انتخابات یوونتوس را چهارتایی کرد؟ چرا فرانچسکو توتی قبل از انتخابات از دنیای فوتبال خداحافظی نکرد؟ اگر این اتفاق می‌افتاد نود درصد رای جناح دولت ریزش می‌کرد. همه این‌ها نشان از تخلفات گسترده دارد.

۵- چرا قبل از انتخابات هوا خنک بود ولی به محض اینکه انتخابات برگزار شد هوا جوری گرم شده که آدم از خانه که بیرون می‌رود از گرما آب می‌شود؟ چرا هواشناسی پاسخگوی این حمایت آشکارش از دولت نیست؟

۶- چرا ویدیوی آن‌ها آن‌قدر تاثیرگذار بود ولی کسی به ویدیوی ما وقعی ننهاد؟ مشکل از تَکرارمان بود یا از لهجه‌مان؟ حالا ما لهجه یزدی نداریم و نمی‌توانیم تَکرار کنیم، مردم نباید به ما رای بدهند؟ اصلا این یک تخلف واضح است که از یک لهجه شیرین که سرمایه ملی است، از طرف یک آدم معلوم‌الحال و ممنوع‌التصویر در جهت منافع جناح خاصی استفاده شود.

۷- چرا قبل از انتخابات توی هلیم، پنبه و پشم نمی‌ریختند؟ مگر کلاهشان قبل از انتخابات پشم نداشت؟ پنبه به روی همه‌شان بمالند.

۸- چرا قبل از انتخابات زنان را برای دیدن مسابقات ملی به ورزشگاه راه نمی‌دادند، چرا بعد از انتخابات این کار را کردند تا ما نتوانیم جلوی زن و بچه مردم یک دل سیر فحش بار داور و ماور بکنیم؟ حیف که این مطلب را هم زن و بچه می‌خوانند وگرنه دهان‌مان را بسته نگه نمی‌داشتیم.

این همه دلیل، باز هم شما بگویید این انتخابات سالم‌ترین انتخابات بوده است.

:: Information 195
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما