ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25551 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دکتر قالیباف در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: «متاسفانه امروز شاهد پدیده‌ای هستیم که به دوربین نگاه می‌کند و می‌گوید ناهار نون خورده با کچلیک! این فرد از همان چهار درصدی‌هاست که عرض کردم… چون در حال حاضر به جز طبقه فوقِ مرفه، چه کسی بودجه خوردن نون با کچلیک را دارد؟ بنده به شما قول می‌دهم اگر هر بشکه نفت را ۷۰۰ دلار هم بفروشیم، نمی‌توانیم به مردم نون با کچلیک بدهیم‌… این ویدیو مصداق بارز سیاه‌نمایی در آستانه انتخابات است و نشان می‌دهد رقبا می‌خواهند مردم را نسبت به رییس‌جمهور آینده پر توقع کنند!». در این حین، یکی از خبرنگاران به دکتر قالیباف گوشزد کرد که این فیلم کوتاه، مربوط به چهل سال قبل است نه الان! جناب قالیباف هم در پاسخ گفت: «شرمنده… این‌قدر در این مدت در حال جمع کردن مدرک بر علیه دولت بودم که از فضای حقیقی و مجازی دور شدم… راستی الان فیلم رسوایی چند اکران شده؟!».

به گزارش خبرنگار بخش حوادث روزنامه، دیروز در سطح شهر اتفاق عجیبی رخ داد. ماجرا از آنجا آغاز شد که پلیس راهنمایی و رانندگی به یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری اصولگرایان، به خاطر سوخته بودن یکی از چراغ‌های عقب خودرویش دستور داد بزند کنار و متوقف شود. اما کاندیدای مربوطه که پشت فرمان بود، اعلام کرد به هیچ‌وجه تا پایان انتخابات کنار نمی‌کشد! نه به خاطر لامپ سوخته چراغ خودرویش، نه به خاطر آن یکی کاندیدای اصولگرایان!».

رییس انجمن مبارزه با گربه‌های تهران اعلام کرد خوشبختانه از چهل سال قبل تاکنون، ما شاهد کاهش معنی‌دار گربه‌های تهران هستیم و در حال حاضر به جز چند گربه لاغر مُردنی، گربه دیگری در تهران وجود ندارد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسید: «به نظر شما دلیل انقراض خزنده گربه‌های تهران چیست؟» گفت: «بنده در جریان هستم که تعدادی از گربه‌های چهل سال قبل در زمان مناظره‌های ریاست‌جمهوری، از تلویزیونِ یک مرکز خرید، شنونده سخنان و ادعاهای کاندیداها بودند و این طور استنباط کردند که زباله‌های تهران برق دارد! بعد از آن بود که گربه‌ها از ترس این که برق آن‌ها را بگیرد، نرفتند سمت سطل‌های زباله و گیاهخوار شدند‌… اما متاسفانه گیاهخواری با مزاج آن‌ها سازگار نشد و کم‌کم از شدت گرسنگی تلف شدند!». به گزارش خبرنگار ما این اولین بار است که پس از چهل سال، یکی از وعده‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری، در جامعه‌ای (ولو جامعه گربه‌سانان!) اثرات عینی و ملموس داشته است!

عده‌ای از مخالفان اسحاق جهانگیری، با ارائه اسناد جدیدی اعلام کردند حافظ هم از ترس این که جهانگیری او را در آینده رسوا نکند، مجبور شده با فشارهای دولت وقت، مجیز آقای جهانگیری را چند قرن عقب‌تر، بگوید و این نشان می‌دهد حتی شاعر فرهیخته‌ای مثل حافظ هم از نیش و کنایه ایشان درامان نبوده… وقتی خبرنگار ما از این مخالفان درخواست کرد برای این ادعای‌شان دلیل بیاورند، آن‌ها این بیت خواجه شیراز را گذاشتند روی میز: «حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت/ آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت!» و یکی از آن‌ها گفت: « شما از جهان گرفتن به جز جهانگیری، معنی دیگه‌ای برداشت می‌کنی داداش؟!».

:: Information 187
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25454 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما