ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

احسان بهرام غفاری در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

ابتدا یک حیاط انتخاب کنید که بهتر است حیاط منزل و دارای باغچه باشد. برای کادری زیبا، در بک‌گراند حیاط تعدادی پیت حلبی، موتورگازی و آت و آشغال روی هم تلنبار کنید که نشانه مردمی بودن و خاکی بودن شما باشد.

لوکیشن که اوکی شد، با دو سه تا از دوستان تماس بگیرید تا شما را در فیلم‌تان همراهی کنند. ترجیحا دوستانی را انتخاب کنید که صورت‌شان هیچ میمیک، ‌حالت و احساسی نداشته باشد. دوستان که اوکی شدند، نوبت به طراحی لباس می‌رسد.

کت با گرم‌کن ورزشی، زیرشلواری با پیراهن مردانه سفید، کت و شلوار با دمپایی و لباس‌های این‌چنینی همگی شما را به یک ستاره بدل می‌کند و به درخشندگی بیشتر شما کمک خواهند کرد. در مرحله بعدی باید از کودک همسایه بخواهید که با موبایل پدرش به کمک شما شتافته و به شما برای گرفتن تصاویر بکر کمک کند تا بعد بتوانید آن فیلم را در شبکه‌های مجازی بگذارید و محبوب شوید.

حال که همه چیز برای شما مهیا است، باید زرنگ بوده و یک روز خاص را برای فیلمبرداری در نظر بگیرید. پیشنهاد ما به شما روز درخت‌کاری است. پس شما و دوستان در حالی‌که نشان می‌دهید برای درخت حاضرید جان بدهید، در یک خط صاف مثل سربازان ایستاده و در حالی‌که در درون خوشحال هستید و در پوست خود نمی‌گنجید، اما صورت‌تان مثل بتونه دیوار بی‌حالت است، رو به دوربین کرده و از این روز و درختی که پیش‌تر کاشتید صحبت می‌کنید.

فراموش نکنید جملاتی که می‌گویید نباید درباره چیز خاصی باشد، زیرا در حقیقت شما درختی نکاشته‌اید و این امر نباید لو برود. اما می‌توانید فیلم خود را با تکاندن شلوار شروع کرده که نشان دهد شما خیلی درخت کاشته‌اید.

سپس نوبت به دوستان شما می‌رسد تا درباره بهار، شهامت، عروس چقدر قشنگه، بیلچه چه خوش آب و رنگه و کلا مسائل مهمی صحبت کنند و دائم به شما اشاره کنند و شما را پرزنت کنند.

فیلم که تمام شد یک جمله هم به انگلیسی بگویید که ترجیحا صدای شما از خارج قاب بیاید و دوربین در این زمان، آسمان را نشان می‌دهد.

:: Information 202
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما