ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

فرزین پورمحبی در خبرگزاری ایسنا نوشت:

اصولا این روزها مد و مدل لباس واسه ما شده دردسر …

یا مثل لباس‌های کاروان المپیک چیزی از آب درنمیان. یا مثل لباس‌های جشنواره حافظ خیلی چیزها از توشون درمیاد! اصولا ما ایرانی جماعت یا «بی‌ستون» می‌سازیم یا به «چهل ستون» می نازیم! خلاصه اینکه، هر چی هستیم مرد کارهای متوسط نیستیم.  

حالا اینش مهم نیست فدای سرمون، دیگه بهش عادت کردیم! اما اینجاش جالبه که هر کاری می‌کنیم خودمون هم دستش می‌گیریم و دستش می‌اندازیم! راستش نمی‌دونم دقیقا به این مرض چی می‌گن اما می‌تونم قول بدم با این وضع که پیش می‌ریم آخرش یه چیزمون می‌شه!

یا از این ور بوم می‌افتیم و واسه یه گونی، یقه و جیب و سرآستین می‌ذاریم می‌کنیمش لباس رسمی المپیک! یا از اون ور بوم می‌افتیم و برج آزادی رو هم که شده، می‌کنیم  قواره تنمون!  

حالا اینها رو ولش …

کامنت‌هامون از لباس‌هامون هم دیدنی‌تره یعنی اونقدر واسه خودمون جوک دست اول می‌سازیم و زیرآب خودمون رو می‌زنیم که نگو و نپرس!

مثلا اگه لباس‌هامون خوش‌آب و رنگ و لعاب باشند زیرشون کامنت می‌ذاریم:

 «نچ نچ، نگاه کن دک و پزشون رو! می‌بینی این (…) ها پولهاشون رو چطوری دارند خرج می‌کنند؟ خجالت نمی‌کشین با این قر و فر اومدید بیرون و آبروی خودتون رو بردید!»

 حالا اگه لباس‌ها مالی نباشند کامنت زیرشون اینجوری می‌شه:  

«وای وای، نگاه کن سر و وضعشون رو! ببینم، اینها مگه پولهاشون رو کجاها خرج می‌کنند؟ خجالت نمی‌کشین با این سر و وضع اومدید بیرون و آبرومون رو بردید!»  

 البته این طبیعیه که بعضی وقتها ندونیم دنبال چی هستیم اما این اصلا طبیعی نیست که دقیقا همون موقع که نمی دونیم دنبال چی هستیم جوری انتقاد کنیم و طوری وانمود کنیم که انگار می‌دونیم دقیقا دنبال چی هستیم!

:: Information 510
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما