ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شاهین قدیانی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

در هفته‌های اخیر در برنامه ۹۰ مشخص شد شرکت برهان مبین ۳۵ درصد از درآمد حاصل از بلیت فروشی مسابقات فوتبال را برای یازده سال گرفته و در مقابل با خرید چند سطل رنگ چند خط به نسبت صاف روی زمین کشیده و چند دستگاه کارتخوان هم خریده که کل یوم آن را می‌شد با درآمد حاصل از فروش ساندویچ کالباسِ یک هفته از مسابقات تامین کرد. همچنین مشخص شد یکی از دلایل قرارداد بستن با شرکت برهان مبین در زمان ریاست فدراسیون آقای کفاشیان شرکت افق سبز بوده که دو میلیارد تومان به این شرکت بدهکار بوده است. حالا مدیریت شرکت افق سبز بر عهده کی بوده؟

آقای کفاشیان. بعد هم که فردوسی‌پور پرسید اصلا چرا فدراسیون فوتبال باید شرکت تاسیس کند تا کارهای خودش را به شرکت خودش بدهد آقای کفاشیان گفت این کار توی تمام ارگان‌های دولتی انجام می‌گیرد و خیلی هم معمول است. یعنی شرکت آقای کفاشیان همین‌طوری در راه خدا کارهای فدراسیون فوتبال به ریاست آقای کفاشیان را انجام می‌داده است.

البته آقای کفاشیان کلا در بند مادیات و این مسائل نیست چون چند سال پیش هم در مصاحبه با رشیدپور گفت من کلا از فدراسیون فوتبال حقوق نمی‌گیرم و چند دقیقه بعدتر هم گفت تیم ملی فوتبال که به جام جهانی رفت و به هر کدام از اعضای تیم ملی یک حواله برای واردات خودرو داده شد من هم یک دونه حواله برداشتم تازه اونم دادم به پسرم. یعنی در تمام مدت ماجرا را جوری تعریف می‌کرد که انگار در نهایت دو تا شارژ دو هزار تومانی ایرانسل جابه‌جا شده و یک دونه موز برداشته و انگار نه انگار که پای یک خودرو در حد پورشه و چند ۱۰۰ میلیون سود وسط بوده است. آقای کفاشیان در خصوص بحث بلیت فروشی با اطلاعات کامل وارد شده بود و گفت من اصلا از این چیزها خبر ندارم و هر چقدر هم گفتند آقای کفاشیان شما رییس فدراسیون فوتبال بودیدها، تکرار کرد که نه، من خبر ندارم از آقای تاج بپرسید.

یعنی انگار آن زمان کفاشیان میرفته فدراسیون یک موز برمیداشته می‌خورده، مقدار معتنابهی می‌خندیده و بعد با ماشینی که حواله وارداتش را پسرش گرفته بوده به منزل برمی‌گشته است. یک مقدار هم که بحث بالا گرفت آقای کفاشیان گفت من خوابم گرفته است. احتمالا اگر یک کم دیگر روی آنتن می‌ماند می‌گفت من کی‌ام؟ اینجا کجاست؟ فدراسیون فوتبال چیه؟ این بچه‌رو کی ماشین داده؟!

:: Information 165
تاریخ بروزرسانی : ۶ شهریور ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما