ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

وحید میرزایی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

چندی پیش یک موسسه ادعا کرده بود که از طریق نحوه انتخاب کفش افراد قادر است به شخصیت درونی‌شان پی ببرد. اساسا یک مدتی است روان‌شناسان، دانشمندان و تئوری‌پردازان شب‌ها خواب‌شان نمی‌برد. هِی از اینور بالشت به اونور بالشت. مدام قرص آرام‌بخش. اما نمی‌شود که نمی‌شود. این است که از بی‌خوابی دورترین چیزی را که به ذهن‌شان می‌رسد به‌عنوان یک حقیقت علمی معرفی می‌کنند اما خب به هرحال شغل آن‌ها این نظریه‌پردازی‌ها را ایجاب می‌کند. همان‌طور که شغل ما نیز ایجاب می‌کند این حقایق علمی را سوژه طنز کنیم. خلاصه ببینید برای یک لقمه نان حلال ملت چه کارها که نمی‌کنند. بگذریم. با فرض درستی این نظریه قصد داریم به روان‌شناسی برخی به اصطلاح سیاست‌مداران از طریق نوع کفش‌های‌شان بپردازیم.

کفش مشکی نوک‌تیز: افرادی که چنین کفش‌هایی می‌پوشند، توانایی حل مشکلات در آن‌ها کم است و هنگام برخورد با مشکل عکس‌العمل‌هایی نشان می دهند که بسیار تند و خشن است. این افراد منتقد همه‌چیز و همه‌کس هستند. دیگران را متهم به ناتوانایی می‌کنند. دوست دارند دیده شده و به آن‌ها توجه شود. علاقه شدیدی به نفر اول بودن دارند اما هرگز کسی به‌عنوان نفر اول انتخاب‌شان نمی‌کند. سیاست ویژه آنان تقسیم مردم به دو گروه است. علاقه شدیدی به استفاده مفید از دور ریختنی‌هایی همچون زباله و تولید انرژی از آن‌ها دارند.

کفش ورنی: پوشیدن این نوع کفش نشان‌دهنده این است که فرد خود را مقید به رعایت ادب نمی‌داند. معمولا در هر جمعی از واژه‌های عجیب و بعضا زشت استفاده می‌کند. توهم خود بزرگ‌بینی این افراد باعث می‌شود نه تنها خود، بلکه اطرافیان و «هرچی که هست» را با خود به ته دره ببرند. علاقه شدیدی به سفر به کشورهای ناشناخته دارند. این افراد تمایلی به پذیرش اشتباه خود ندارند و معمولا رفیق باز هستند و برای این رفقا حتی تا ثبت‌نام برای ریاست‌جمهوری به وزارت کشور می‌روند. استعداد کمی در یادگیری زبان دارند و حتی «وان دقیقه» نیز حاضر نیستند به حرف دیگران گوش کنند.

کفش اسپورت: انتخاب چنین کفشی نشان می‌دهد که این‌گونه افراد به سرعت هیجان‌زده و احساسی شده و بسیار تندخو هستند. معمولا علاقه زیادی به ورزش حرفه‌ای خصوصا کشتی دارند. ذاتا گوش‌شکسته و چغر هستند. خوب به مچ پای حریف رسیده و یک خم را به دو خم تبدیل می‌کنند. اعتماد به نفس نسبتا بالایی دارند و برای همین وارد عرصه‌هایی همچون سیاست می‌شوند درحالی‌که هیچ چیز در مورد آن نمی‌دانند. علاقه اصلی این افراد عکاسی است. از نحوه ایستادن و افق زاویه بدن‌شان نیز می‌توان به علایق آنان پی برد.

:: Information 189
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما