ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

حسن غلامعلی‌فرد در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دهخدا تا درون کلاس رفت، دید قالیباف کاغذی را از احمدی‌نژاد گرفت و آن را زیر میز پنهان کرد. دهخدا رفت و ایستاد کنار نیمکت قالیباف و پرسید: «اون کاغذی که از احمدی‌نژاد گرفتی چی بود؟».

قالیباف برآشفت و گفت: «آقا چرا شما چند روزه گیر دادین به ما؟ چرا به غرضی گیر نمیدین؟» غرضی اشک از چشمانش جاری شد و گفت: «به قول شاعر، انگشت مکن رنجه به در کوفتنِ کَس قالیباف!».

دهخدا از گریه‌ غرضی دلش گرفت و پرسید: «چرا گریه می‌کنی پسرم؟» غرضی بینی‌اش را پاک کرد و گفت: «کلیه‌ واژه‌هایی که آخرشون کُش داشت رو گلچین کرده بودم تا توی مناظره‌ها به فرهنگ عامه اضافه‌شون کنم اما نشد که بشه».

دهخدا دست گذاشت روی شانه‌ غرضی و گفت: «بهتره به جای کلیه بگی همه. هم خوش آهنگ‌تره هم پارسیه». غرضی گفت: «ایش» و نشست سر جایش. دهخدا دوباره رو کرد به قالیباف و گفت: «اون کاغذی که از احمدی‌نژاد گرفتی رو بده ببینم!».

قالیباف اخم کرد و با عصبانیت کاغذ را روی میز گذاشت. دهخدا تای کاغذ را باز کرد و چشمش به این نوشته افتاد: «برای اینکه یاد بگیرید چگونه در کوتاه‌ترین زمان نمودارهای آماری رسم کنید با ما تماس بگیرید. شرکت مهندسی آمار و ارقام محصولی و احمدی‌نژاد». دهخدا کاغذ را گذاشت توی جیبش. میرسلیم پرسید: «آیا وقت آن نرسیده است؟».

دهخدا چرخید سوی میرسلیم و با شگفتی گفت: «جان؟» میرسلیم گفت: «ریشه‌کن کردنِ اعتیاد به ارائه‌ آمار غلط را می‌گویم». رئیسی گلویش را صاف کرد و گفت: «ریشه‌ کلیه‌ اعتیادها مواد مخدر است».

کواکبیان لبخند زد و گفت: «ریشه‌ سیب‌زمینی هم سیب‌زمینیه». هاشمی‌طبا گفت: «از کلیه‌ دوستان خواهش می‌کنم آرامش کلاس را حفظ کنند». دهخدا از هاشمی‌طبا سپاسگزاری کرد و گفت: «به جای کلیه بگو همه» جهانگیری گفت: «همه‌ ما دنبال آرامش هستیم». دهخدا لبخند زد و گفت: «آفرین پسرم»‌. ناگهان غرضی جیغ کشید و گفت: «حالا من با این همه واژه‌ کُش‌دار که روی دستم موندن چی‌کار کنم؟» دهخدا و جهانگیری نگاهی به هم انداختند و زنگ به صدا در آمد.

:: Information 221
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما