ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آید‌‌‌‌‌‌ین سیارسریع در روزنامه قانون نوشت:

دانشمندان ناسا اعلام کرده‌اند که سال ۲۰۱۶ گرم‌ترین دوران زمین را شاهد هستیم. ظاهرا زمین هر سال دارد گرم‌تر می‌شود و این اصلا به نفع ما نیست. شما فرض کنید الان ما یک برزیل داریم که گرم است و موقع پخش فوتبال و چیزهای دیگر ناگهان تصاویر از مبدا قطع می‌شود. چند سال دیگر بر اثر گرمای زمین حداقل ۲۰۰ تا برزیل دیگر داریم که تصاویرشان همه از مبدا قطع می‌شود و صداوسیمای طفل معصوم دیگر موقع پخش زنده مسابقات اسکی آلپاینِ فنلاند هم آسایش ندارد. یعنی اهالی اسکاندیناوی که تا قبل از گرم شدن زمین تا بن دندان به یقه اسکی و دیگر پوشش‌ها مجهز بودند چند سال دیگر جوری به صحنه می‌آیند که مایلی سایروس رویش را بر می‌گرداند و می‌گوید: وای خدا من نمی‌تونم ببینم. استاد مدونا هم در مصاحبه‌ای خواستار برخورد با این‌گونه بی‌عفتی‌ها در جامعه می‌شود.

شاید برای بعضی‌ها این که ۹۰ درصد جمعیت کارکنان ناسا را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند باورنکردنی بود ولی با این خبر دیگر ثابت شد که نفوذ ما در ناسا تا چه میزان است. بنا بر اخباری که ما کسب کردیم دانشمندان ایرانی ناسا خبر گرم شدن زمین در سال ۲۰۱۶ را یک ماه پیش مخفیانه به مسئولان کشور داده بودند و عاجزانه گفته بودند تو رو خدا هر کاری از دست‌تون برمیاد انجام بدین. ما هم ازشان تشکر کردیم و گفتیم چه کار خوبی کردین که اطلاع دادین. مطمئن باشید هر کاری که از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم. آن‌ها هم فکر کردند ما می‌خواهیم اثر گلخانه‌ای را از بین ببریم یا تدابیر ویژه‌ای برای کاهش گرمای جهان در راستای مدیریت جهانی داریم ولی ما شیطون بلاها که همیشه مردم را غافلگیر می‌کنیم این بار هم به جای تلاش برای کاهش آلودگی و گازهای گلخانه‌ای و مایعات گرمابه‌ای سعی کردیم به نیازهای اصلی مردم پاسخ بدهیم و در همین راستا گشت نامحسوس ارشاد را به راه انداختیم. مسلما با گرم‌تر شدن هوا مصرف انرژی هم بالاتر می رود. شاید بعضی مواقع پدرها دست‌شان بند باشد، به‌هرحال یکی باید باشد که کولر را خاموش کند. پلیس نامحسوس این زحمت را متقبل می‌شود. از بعضی‌هایشان اگر خواهش کنیم باد هم می‌زنند. در تابستان امسال اگر یکی از توی داشبورد ماشین آمد بیرون و گفت: «اوف چقدر گرمه» و کولر ماشین را روشن کرد تعجب نکنید. دوستان مشغول کارند. خلاصه خودتان رعایت کنید. با آستین کوتاه هم در خانه و معابر ظاهر نشوید. آقایی که با هر ظاهری که دلت خواست شبا می‌خوابی، با شما هم هستم. (یک نامحسوس از زیر لحاف). خلاصه بقیه هشدارها را هم خودتان به خودتان بدهید قبل از آن که نامحسوس‌ها از محل اختفا خارج شوند.

:: Information 543
تاریخ بروزرسانی : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما