ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایسنا: اونقدر پرونده کهریزک کش پیدا کرد که الان بزنم به تخته، واسه خودش کلی شاخ و برگ درآورده (البته بیشتر شاخ) و هی داره بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌شه! اینو من نمی‌گم، یه آدم حسابی تو قوه قضاییه گفته … احتمالا متهمین زحمتکش اونجا، وقتی دیدن کسی برای پیگیری پرونده‌شون عجله‌ای نداره، شکسته نفسی کردند و از خلاقیت‌هایی که در اون موقع بروز دادند، چیزی نگفتند و همه رو نگه داشتن تا سر فرصت رو کنند … حالا هم که رو کردن اوضاع اونقدر پیچیده شده که دیگه نمی‌شه به همین راحتی به حق کسانی که اونجا کمی ناراحت شده بودند رسید یا حق کسانی رو که اونجا زیادی راحت بودند گذاشت کف دستشون! یعنی رتق و فتقش (البته بیشتر فتقش) شده کار حضرت فیل!

ما هم که طبق معمول همه چیز رو عوضی برداشت می‌کنیم و موضوعات پیچیده رو ساده قلمداد می کنیم. خیلی هم هنر کرده باشیم، برای کمک به پرونده کهریزک دو تا جوک ساختیم و دور هم خندیدم … پس در این مورد پیچیده هم دخالت نمی‌کنیم و زیپ رو می‌کشیم و کار رو می‌سپاریم به اهلش.

اما به‌عنوان یک شهروند آسیب‌پذیر، از مسئولین محترم درخواست می‌کنیم که اگه براشون زحمتی نیست، این پرونده کهریزک رو فعلا بذارند دم کوزه و تا آب‌ها از آسیاب نیفتاده بچسبند به پرونده مهدکودک اردبیل… چرا که اگه پرونده این مهدکودک هم بهش سن و سال بخوره و به امید خدا استخون بترکونه، اون هم واسه خودش می‌شه یه شاخ و شمشاد رعنا (البته بیشتر شاخ)! بعدشم حاشیه پیدا می‌کنه و هی پیچیده‌تر می‌شه، تجربه هم که نشون داده وقتی یه چیزی پیچیده‌تر می‌شه، دیگه کار از کارمی‌گذره و نمی‌شه براش کاری کرد!

بفرمایید؛ هنوز هیچی نشده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اعلام کرده:

قراره آموزش خودامدادی را در مهدهای کودک به اجرا بگذاره… دیگه چه حاشیه‌ای از این حاشیه‌تر!

فرزین پورمحبی

:: Information 324
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ شهریور ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما