ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25308 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۶/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیدین سیارسریع در وبسایت چیزنا نوشت:

حتما تا امروز در جریان حوادثی که پیرامون جلسه نقد فیلم «یحیی سکوت نکرد» قرار گرفته‌اید. بازیگری ممنوع‌التصویر به نام ف.ا.ط.م.ه/ م.ع.ت.م.د.آ.ر.ی.ا (که مشخصا قصد نام بردن از وی را نداریم) به بهانه شرکت در جلسه بررسی فیلم «یحیی سکوت نکرد» وارد شهر کاشان می‌شود و به راحتی دل مردم و مسئولین این شهر را خون می‌کند. با این که یکی از مسئولین دولتی قبل از حضور او می‌گوید «اجازه برگزاری مجالس لهو و لعب را نمی‌دهیم». باز هم این مجلس لهو و لعب برگزار می‌شود و مردم و مسئولین را دچار خونریزی داخلی می‌کند. بنا بر گفته‌های یک شاهد عینی و دلسوز این بازیگر به محض ورود به شهر از خود اشعه‌ای ساطع کرد که در همان لحظه هشت نفر تبدیل به پودر بچه شدند. سپس با عزمی راسخ به سمت محل برگزاری مجلس لهو و لعب حرکت کرد و ایستادگی مردم هم نتوانست جلوی او را بگیرد. پوشش این بازیگر به نحوی بود که چند خانواده مجبور به مهاجرت از کاشان شدند و یک پیرمرد نیز از دنیا رفت. جالب اینجاست که معتمد‌آریا و ابراهیم‌پور (کارگردان فیلم یحیی سکوت نکرد) وقتی با این پرسش مردم مواجه می شدند که چرا اصرار به برگزاری این نشست دارید؟ می‌گفتند ما ماموریت داریم با ایجاد نشست‌های لهو و لعب در پوشش نقد فیلم‌های به ظاهر مجوزدار بنیان خانواده مردم را به باد دهیم.

این دو وقتی با مقاومت مردم برای جلوگیری از برگزاری جلسه روبرو شدند سعی کردند با فحاشی و حملات فیزیکی وارد سالن شوند و موفق هم شدند. متاسفانه در میان غفلت مقامات دولتی در کاشان این مجلس لهو و لعب برگزار شد. صحنه‌هایی که در این مجلس مشاهده می‌شد دل هر انسان باوجدانی را به درد می آورد. در ابتدای مراسم شخصی به نام جیلو با ظاهری زننده اقدام به اجرای موسیقی دو صدایی با مردی بی‌مو به نام پیت.ب کرد. سپس بازیگر نقش اول مرد فیلم روی استیج آمد. از آنجایی که نام فیلم با موذی‌گری «یحیی سکوت نکرد گذاشته» شده حاضران در جلسه با زدن کف مرتب مکررا می‌گفتند یحیی باید برقصه و خواستار شکستن سکوت یحیی بودند. یحیی نیز با یک قر ریز پاسخ حاضران فاسد جلسه را داد و سپس به جایگاه خود بازگشت. در ادامه فاطمه معتمد‌آریا با ظاهری زننذه رو به ابراهیم‌پور می‌گوید کاااوه؟ ابراهیم‌پور می‌گوید جانم؟ بازیگر ممنوع‌التصویر می‌گوید: هوسِ رانی کردم. و ابراهیم‌پور به نزدیک‌ترین سوپر‌مارکت می‌رود و برای همه رانی می‌خرد و بدین ترتیب ادامه جلسه به هوس‌رانی می‌گذرد. در پایان این جلسه ساختار‌شکنانه الکسیس سانچز بازیکن تیم ملی شیلی به افتخار این فیلم اقدام به زدن رو‌پایی و لایی برای حضار کرد و هر چه هنجار دم دستش بود شکست. در نهایت ف.م.آ (شباهت مخفف نام این بازیگر به اف‌بی‌آی عجیب نیست؟) به همراه ابراهیم‌پور در حالی که ماموریت خود را با موفقیت به پایان رسانده بودند از سالن گریخته و با فحاشی و ضرب و شتم مردم مظلوم کاشان به تهران بازگشتند. باید دید واکنش وزارت ارشاد در مقابل این مجالس فاجعه‌بار چیست. آیا باز هم سکوت خواهند کرد؟

:: Information 243
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25211 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما