ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

سرلوحه‌ زندگی‌شان «قورباغه را قورت بده» است و همان‌هایی هستند که بچه‌هایشان سه روز تعطیل قبل از عید تمام پیک نوروزی‌شان را حل می‌کنند. اگر از دیگر آشنایان هم سوال کنید، متوجه خواهید شد که دقیقا همین افراد در همان ساعت، مهمان آن‌ها هم بوده‌اند. گویی توانسته‌اند با تقسیم میتوز تکثیر و به شکل موازی مهمان خانه‌های مختلف شوند.

در برخورد با این گونه حس شکار شدن به شما دست می‌دهد. بهترین عکس‌العمل در حین مواجهه با این پدیده حفظ خونسردی و اقدام به پذیرایی است. چندان کاری با آجیل‌هایتان ندارند و پیش از ورود کامل، با باز شدن در توسط شما اغنا شده‌اند.

متمدنین: اینگونه‌ نادر از مهمان شدیدا مبادی آداب هست. عموما چیزی میل ندارد و تنها برای حفظ ادب سه عدد تخمه ژاپنی، نصف فنجان چای و یک گوشه از بیسکوییت را با عذرخواهی فراوان میل می‌کند. در پاسخ به اصرار شما یا می‌گوید چند جای دیگر هم بوده‌ و صرف شده، یا باید چندجای دیگر هم برود و علی‌رغم میل‌شان نمی‌توانند میل کنند.

در اکثر مواقع بچه‌هایشان را با خودشان نمی‌آورند تا علاوه بر پیشگیری از مزاحمت بیشتر، میزبان مجبور به پرداخت عیدی نشود. درصورت حضور فرزندان، شما با تربیت‌شده‌ترین بچه‌هایی مواجه می‌شوید که در سال اخیر دیده‌اید. تعداد مجاز مصرف تخمه‌ژاپنی و شیرینی از قبل با آن‌ها هماهنگ شده و پاسخ‌ تمامی سوالات احتمالی میزبان را از بر هستند.

در مواجهه با این گونه‌ درحال انقراض، احساس معذب بودن، نارضایتی از خود، بی‌فرهنگی و بدویت خواهید داشت. فرزندان این‌ها چماق‌های سال آینده‌ والدین‌تان هستند برای مقایسه کردن شما با آن‌ها. بهترین شیوه‌ مواجهه با این دسته پرت کردن حواس‌تان به گوشی یا تلویزیون است.

تاتاریتی‌ها: چند دقیقه قبل از ورود این دسته، شما دچار پیش‌آگاهی خواهید شد. صدای همهمه‌ وهم‌آلودی از دور به گوش می‌رسد که کم‌کم بیشتر و نزدیک‌تر می‌شود. انگار چیزی شبیه کوچ یا کودتا درحال شکل گرفتن است.

:: Information 240
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما