ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برترین مجله اینترنتی ایران

مجله خط خطی:

– وزیر بهداشت به شهروندان تهرانی هشدار داد شپش در شمال شهر تهران افزایش پیدا کرد. این موفقیت سترگ را به تمام جامعه به ویژه دست اندرکاران، تهنیت می گویم. کجای این خبر خوش است؟ آن جایی اش که تیم دولت ظرف این صد روز توانسته گام بسیار مهمی در کاهش ارزش شمال شهر نسبت به جنوب شهر و نیز توزیع عادلانه عدم سلامت بردارد.

حالا فکر نکنید من همین طور کتره ای حرف می زنم، نخیر؛ یکی از وکیلان دادگستری گفته زندگی در طبقات بالای ساختمان یعنی از طبقه ششم به بالا در ارتکاب جرائم و خشونت بسیار موثر است. خوب اکثر ساختمان های شمال شهر هم برج های بالای شش طبقه است. دیدید زندگی در شمال شهر چقدر بد و اخ است؟

– سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفته مرتبا در حال تولید بی سواد هستیم. با این حساب فکر کنم به زودی دولت بتواند با افزایش صادرات بی سواد به جهان ضمن ارزآوری، به اخلال در مدیریت جهان (مدیریت معکوس جهانی) اقدام نماید.

صد روز پیش قارچ فراوان بود

– بانک جهانی گزارش کرده در سال ۲۰۱۴ رونق به اقتصاد ایران بازمی گردد. این یعنی اگر در صد روز مورد اشاره روحانی، چیزی درست نشد امیدتان را از دست ندهید و صد روز بعد از این صد روز؛ در روزهای آغازین سال ۲۰۱۴ با واردات کمبزه و خیار رونق اقتصادی به ایران بازمی گردد.

– دولت در این صد روز با اقتدار نشان داد چاقی امر بسیار پسندیده ای است چون اول از همه معاون وزارت بهداشت اعلام کرد زنان ایرانی چاق تر از مردان هستند و بعد دوباره ایشان اظهار داشتند امید به زندگی در بین زنان ایرانی بیشتر از مردان است واستنتاج مثبت از این دو جمله این است که چاقی خیلی مفید است!

– شما فکر می کنید دولت روحانی باید ترافیک را کاهش دهد و فکری برای رفع ترافیک بکند؟ به نظر من که نه. در این صد روز که هیچ؛ در هزار روز آینده هم لازم نیست گامی برای رفع ترافیک بردارد چون معاون حمل و نقل و ترافیک تهران گفته بیشترین تصادفات در روزهای پنج شنبه و بین ساعت های پانزده تا هفده به دلیل خلوتی شهر رخ می دهد. دولت که نباید به افزایش نرخ تصادف در کشور کمک کند.

– خوشبختانه دولت روحانی علی رغم تلاش بسیار تاکنون موفق نشده ما ایرانی ها را از طبقه ثروتمندان جدا و به خاک سیاه بنشاند چون با تلاش های بی شائبه دولت قبل، اکثر شهروندان با داشتن پراید و افزایش قیمت آن پولدار شده بودند. کسانی هم که پراید نداشتند می توانستند با فروش کلیه خود که با تدبیر گذشتگان هم قیمت پراید شده بود، به طبقه پولداران وارد شوند. بماند که هر ایرانی با وجود دو کلیه در بدن در واقع در بدو تولد صحب دو پراید می باشد. امیدوارم دولت روحانی بی خیال پایین آوردن قیمت کلیه – ببخشید پراید – شود.

– یکی از کارهای زیربنایی این صد روز در دولت روحانی افزایش آمار مجرمان بود. چگونه؟ حتما می دانید دولت استفاده از سیستم عامل ویندوز را ممنوع کرده و بدین ترتیب هر کس در رایانه محل کارش ویندوز داشته باشد عامل جرم است.

– وزیر ارشاد دولت گفته ممیزی قبل از چاپ حذف نمی شود. به ایشان پیشنهاد می کنیم از راهکار دولت قبل استفاده کند و بخش چاپ را حذف کند که به صورت خودجوش مشکل ممیزی رفع شود.

– رئیس کل بانک مرکزی گرفته در طول این دوره کوتاه تصدی (همان صد روز مورد اشاره ما) ارزش ریال به میزان بیست درصد احیا شده. درست هم می گویدچون من یک بیسکوئیت هزار تومانی در خانه داشتم که الان شده هزار و دویست تومان. پس سرمایه غیرنقدی من الان بیست درصد افزایش پیدا کرده دیگر.

– تنها موردی که در دولت قبل از رشد چشمگیری برخوردار بود افزایش مصرف قارچ در کشور بود که این دستاورد عظیم را هم دولت روحانی زیر سوال برد و رئیس هیئت مدیره تولیدکنندگان قارچ خوراکی اعلام کرد آمار قارچ خوردن در ایران کمتر از نصف سرانه جهانی است. حتما بدنمان آماده نبوده. قول می دهیم رکورد گینس را هم به زودی در خوردن قارچ پشت سر بگذاریم.

– و بالاخره باید بگویم یکی از بهترین اقدامات دولت در این دوره کوتاه آغاز طراحی لباس فضانوردی بود. با این همه فضانوردی که در این کشور در هپروت پرواز می کنند، تهیه لباس مناسب برای فضانوردان از زیربنایی ترین امور بوده که به درستی هم مورد توجه دولت قرار گرفته است.

:: Information 334
تاریخ بروزرسانی : ۲۷ آبان ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما