ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25542 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


مجله اینترنتی برترین ها

مجله همشهری جوان:

 در تمام دنیا همینطور است؛ یعنی شما بروید بگردید، می بینید خیلی از فیلم های درجه یک دنیا، درباره شخصیت های واقعی و مهم و تاثیرگذار آن کشور است. مثل لینکلن و مارگارت تاچر. توی سینمای ما هم از قدیم، همین برنامه بوده. بهترین فیلم های ما درباره مردان یا زنان بزرگی است که این کشور را به موفقیتی رسانده اند. مثل فیلمِ … چیز. الان می گوییم. هولمان نکنید. سر زبانمان است. همان فیلمه دیگر. چیز. خب حالا ما یادمان نمی آید، دلیل نمی شود که چنین فیلم هایی ساخته نشده است یا دلیل نمی شود چنین مردمانی وجود نداشته اند. آهان یادمان آمد. پوپک و مش ماشالا! حالا معروف نیستند، ولی موفق که هستند. مهم این است که نمونه یک انسان موفق تبلیغ شود. بر همین اساس، سایت کافه سینما، دست به یک نظرسنجی زده که بیایید و نظرتان را درباره ساخت فیلم دکتر ظریف بگویید و خط اصلی داستان چه باشد و اینها. ما هم که اصلا خوراکمان خط اصلی و سوژه است. خودمان یک تنه و یک شبه، این فیلمنامه را نوشتیم و منتشر کردیم:

نام فیلم: ظریف مصور

کارگردان: سید احسان عمادی

فیلمنامه: رویداد سینمایی

بازیگران: شریفی نیا در نقش دکتر ظریف، هلنا بوهام کارتر در نقش اشتون

خط اصلی: دکتر می خواهدبرود ژنو. اشتون بس که زنگ زده، دکتر را کلافه کرده. درد کمرش هم هنوز خوب نشده. در ژنو، اشتون به استقبال دکتر می رود و ایشان را برای شام دعوت می کند. منتها دکتر می گویدکه منزل برایش غذا فرستاده. سر میز مذاکرات، دکتر مدام با موبایلش حرف می زند. هر بار اشتون می پرسد کیست، می گوید آقای شیرین است. موقع امضای تفاهم، یکدفعه در باز می شود و به همراه طوفان، شیلا خداداد با دوتا بچه وارد می شود. رو به اشتون می کند و با گریه می گوید: دست نگه دارید. امضا نکنید.

بعد رو به دکتر می کند و می گوید: بهش گفتی زن و بچه داری؟

دکتر: چه ربطی داره؟ این فقط یک مذاکره است. اصلا شما کی هستی؟

شیرین:
به زن اولت هم همین رو گفتی؟ منم شیرین. شیرین کیهانی!

قند دکتر می افتد و دیسک کمرش از سه جا می ترکد. هیچی دیگر. گند می خورد توی مذاکرات.

:: Information 352
تاریخ بروزرسانی : ۲ آبان ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25445 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما