ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خط خطی – علی دریاکناری: ۲۸ مرداد ۱۳۳۸ – نیروهای خودجوش تحت مدیریت شعبان بی مُخ در حال شکاندن شیشه های مغازه ها و ماشین های داخل خیابان فرشته هستند. آنها به حمایت از شاه با قمه مردم را به باد کتک گرفته اند، شعبان قدرت مطلق صحنه است و هیچ کس از خشم او و گروهش در امان نیست.

در میان این شلوغی ها ناگهان «کیمیا» با مدل جدید چتر مری پاپینز در آسمان ظاهر می شود، دستی می کشد و به سمت شعبان می رود، یک سیلی سرهنگی آبدار بر صورت شعبان می نوازد و با مشت و لگد به گوشه ای پرتش می کند. سپس بیخ گلویش را گرفته و در هوا به پرواز درمی آورد. نیروهای خودجوش نیز به همان صورت خودجوش از صحنه خارج می شوند. کیمیا پروازکنان به سمت پاسگاه رفته و شعبان را تحویل آژان های زحمتکش ژاندارمری می دهد.

بدین ترتیب با لطف، درایت و تیزهوشی کیمیا جلوی شورش و جنگ هیا داخلی گرفته می شود. شعبان بی مُخ هم نادم و پشیمان به تلویزیون می آید و در برابر چشم میلیون ها ایرانی توبه مین کند. او سپس دار و دسته اش را به کیمیا می سپارد و کیمیا تصمیم می گیرد با تاسیس یک مدرسه به اصلاح و تربیتِ دار و دسته شعبان بپردازد. با این روش، کیمیا سالانه ده ها دکتر و مهندس تحویل جامعه می دهد.

۱۳ آبان ۱۳۸۴ – دکتر مصدق در مراسم افتتاحیه مدرسه کیمیا برای به صدا در آوردن زنگ اول مهر حضور می یابد. او که به خاطر حرکت قهرمانانه کیمیا عاشقش گشته، بعد از به صدا درآوردن زنگ دهه فجر از کیمیا خواستگاری می کند اما کیمیا او را با ذهن نوستراداموسیش غافلگیر کرده و می گوید: «من هنوز کارهای مهمتری دارم، نمی بینی که از یک طرف صدام تا بیخ گوش مان نفوذ کرده و از طرف دیگر داعش از بیخ آن یکی گوش مان خروج کرده؟

همه اینها در حالی است که هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و کیمیا سخت در تلاش برای رییس جمهور شدن آن مردی است که حتی کیمیا هم جرأت ندارد با این همه سیاست و کیاست و قدرت اسمش را ببرد. خلاصه که همه چیز به هم گره خورده و کسی قادر به جمع کردن این همه مسئله نیست مگر بانو کیمیا…

سه روز بعد یعنی ۱۷ مهر ۱۳۹۲ کیمیا در یک حرکت بروسلی وار صدام را سرکوب می کند تا قطعنامه را امضا کرده و دیگر حرف اضافه نزند. بعد در عملیات حمله به اچ ۳ داعش را به طور کامل از صحنه روزگار محو می کند اما از گرفتن جایزه صلح نوبل سر باز می زند! جشن این پیروزی همزمان می شود با رییس جمهور شدن همان مرد اسمش را نبر که خود را مدیون کیمیا می داند. پس از رییس جمهور شدن او، محمدرضا پهلوی به خاطر پاره ای مسائل در ۲۶ دی ۱۳۷۷ از کشور فرار می کند. با فرار شاه، کیمیا لایحه اصلاحات ارضی را تقدیم مجلس می کند. مجلس ابتدا با کیمیا مخالفت می کند؛ اما آیت الله مدرس به حمایت از کیمیا بلند می شود و این لایحه را تصویب می کند.

با تصویب این لایحه انگلیسی ها که از زمان جنگ جهانی دوم جنوب ایران را به اشغال خود درآورده بودند، سرزمین مان را ترک می کنند. به همین مناسبت هیتلر که سر از پا نمی شناخت کلنگ خط راه آهن ایران و آلمان را با کیمیا دوتایی به زمین می زنند.

درست مثل بقیه، هیتلر هم درهمان نگاه اول عاشق کیمیا می شود اما چون دختر کیمیا آلمانی بلد نبوده، کیمیا به هیتلر جواب منفی می دهد. شنیده ها حاکی از آن است که هیتلر بعد از این جواب منفی بود که روحیه اش را از دست داد و باعث شکست در روسیه شد.

کیمیا بدون کوچکترین توجهی به این موضوع نامزد ششمین دوره مجلس شورای اسلامی شد. با اینکه کسی رد صلاحیت نشده بود ولی کیمیا به رد صلاحیت های گسترده اعتراض کرد. این اعتراضش باعث شد محبوبیتش را از دست بدهد و مردم به او رأی ندهند اما او ناامید نشد و سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شد و موفق شد بعد از ۳۳ سال تیم ملی را در سال ۱۹۹۱ به جام جهانی برزیل ببرد و بازی های درخشانی را از خود به یادگار گذاشت. در بازی فینال پپ گواردیولا که بازی را با نتیجه ۶- صفر به کیمیا واگذار کرده بود عاشقش شد ولی کیمیا باز هم جوابش منفی بود!

کیمیا واقعا کیمیا است و هر روز بهتر از دیروز می شود، حتی جوان تر و قدرتمندتر، خواستگارها هم بیشتر و بیشتر یکی پس از دیگری به روی صحنه می آیند اما بابک سعیدی نمی تواند به عنوان مدیر برنامه های کیمیا کسی را انتخاب کند. تا جایی که کریس رونالدو و علی پروین ستاره های بی چون و چرای آن زمان بایرن مونیخ و منچستریونایتد هم عاشق کیمیا می شوند. کیمیا اما اهداف و آرمان های مهمتری دارد. او یک نامه به چرچیل می زند و از چرچیل می خواهد که دست از موزمار بازی بردارد و بیت المقدس را به صاحبان اصلی اش برگرداند.

کیمیا که به قدرت بلامنازع منطقه تبدیل شده بود با کمک اصحاب رسانه علی الخصوص وقایع اتفاقیه توانست اذهان عمومی را تشویش و تشویق کند و به آمریکا حمله ور شود و مردم آمریکا را از دیکتاتوری و استبدادی ۳۰۰ ساله نجات دهد. کیمیا همه شخصیت های منفی را کشت، به همه شخصیت های مثبت جواب منفی داد و تک فرزند دلبندش مسعود کیمیایی را بزرگ کرد.

دکتر شریعتی در یکی از سخنرانی هایش فرمود: «نامم را پدرم انتخاب کرد، نام خانوادگی ام را یکی از اجدادم! دیگر بس است، راهم را کیمیا انتخاب خواهد کرد.»

:: Information 614
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما