ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25397 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این متن دیروز پس از طوفان دست به دست شد: «خبر فوری طوفان ساعت گذشته جان ۱۲ نفر در تهران را گرفت. به گفته علیان رییس پژوهشکده زلزله نگاری تهران طوفان ساعت گذشته باعث فعالیت گسلهای تهران شده و از تمام شهروندان تهرانی خواسته تا ۲۴ ساعت آینده محل های امن را برای سکونت انتخاب کنند. لطفا به همه اطلاع رسانی کنید.»

اما دراین باره دکتر مهدی زارع،‌ معاون پژوهشی و فناوری پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله دراین باره برای خبرآنلاین می نویسد:

شایعه ارتباط طوفان ??-?-?? با زلزله احتمالی در تهران پایه علمی ندارد. تاکنون شاهدی علمی برای ربط بین وقوع طوفان به عنوان پیش‌نشانگر زلزله در دنیا معرفی نشده. ضمنا در نواحی لرزه خیزی مانند کرمان، یزد، زاهدان، سیستان و بلوچستان، بلوچستان کویر لوت و کویر مرکزی ایران طوفانهای متعدد شن در سال رخ می دهند در پی هیچکدام زمینلرزه مهمی گزارش نشده. زلزله های شدید در نواحی لرزه خیزی مانند نواحی یاد شده به دلیل جنبایی گسلها در اعماق زمین -معمولا بیش از? کیلومتر در ایران- و نه به دلیل طوفان در سطح زمین، رخ می دهند.

با احترام
مهدی زارع ??-?-??

:: Information 455
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25300 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما