ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25663 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

زمان هایی که عوارض ناشی از انجام سزارین لازم است، وجود دارد. این معمولا انتخاب اول شما نیست، اما تولد کودک شما باید یک تجربه عالی برای همه درگیر باشد. به دنبال این پیشنهادها برای تولد جراحی یک تجربه مثبت برای شما.

۸ نکته برای ایجاد جراحی سزارین یک تولد خوب است
۱٫ از دکتر خود برای بیهوشی نخاعی یا اپیدورال بپرسید تا بتوانید بیدار شوید.

۲٫ شریک زندگی خود را در کنار میز شما میزند. اگر او تردید داشته باشد، به او یادآوری کنید که روند تحویل بخش سزارین واقعی در پشت پرده استریل اتفاق می افتد. او چیزی را ناراحت نمی کند.

۳٫ از متخصص زنان و زایمان خود بخواهید تا نوزاد را به اندازه کافی بلند کند تا بتوانید او را پس از زایمان ببینید. این یک دید زیبا برای دیدن نوزاد شما است که در حین تحویل سزارین “بالا و پایین” را برداشته است.

۴٫ بلافاصله پس از تحویل کودک و بررسی سریع آن (درجه حرارت، تنفس و ضربان قلب و ضربان قلب پایدار است)، بپرسید که کودک شما را برای برگزار شدن و آغازی آماده کند. ممکن است شما بعضی از کمک ها را بپردازید چون ممکن است دچار کم کاری و یک بازو برای داخل وریدی شده باشید. این زمان پیوند مادر، پدر و کودک، هر چند کوتاه، زمان ایده آل برای تصاویر است و متخصص بیهوشی یا متخصص اطفال اغلب به عنوان عکاس برای شما عمل می کند.

۵٫ در حالی که رحم و شکم شما بسته شدن (این طول می کشد حدود ۳۰ دقیقه) و عملیات به پایان رسید، شوهر شما باید همراه با کودک به مهد کودک، به طوری که او تنها با غریبه ها نخواهد بود. این زمان پیوند پدر و نوزاد اضافی تاثیر بسزایی در هر دو آنها خواهد داشت.

۶٫ برای کاهش درد پس از عمل، از متخصص بیهوشی خود در مورد استفاده از یک ضد درد طولانی مدت که در لوله بیحسی استفاده می شود بپرسید. این آنتی بیوتیک مخصوص خود، که به نام “درد زایمان کنترل شده توسط بیمار” (PCA) نامگذاری شده است، تنظیم می شود تا شما بتوانید داروهای خود را از طریق تزریق داخل وریدی خود تجویز کنید. فقط پمپ را روشن و خاموش کنید، زیرا به کمک نیاز دارید. این دارو برای نوزاد شیرده شیرین است.

۷٫ در اغلب موارد، کودک می تواند در عرض یک یا دو ساعت از جراحی به تختخواب خود برسد. اگر شوهر یا پرستار شما در اتاق حضور داشته باشد و کودک سالم باشد، حتی ممکن است برای تحویل بخش سزارین کودک با مادر باشد. بهترین درد پس از عمل “تزریق” کودک در بازوهاست.

۸٫ برنامه ریزی برای کمک به دراز مدت برای پیشبرد برنامه ریزی، یکی از چیزهایی که شما نیاز به بیشتر از زمانی که شما از جراحی اصلی بهبود می یابید.

:: Information 48
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25566 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما