ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25536 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

فاطمه معتمدآریا و فریبا متخصص در فیلم آباجان

فاطمه معتمدآریا بازیگر زن پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران اخیرا بازی در فیلم تازه هاتف علیمردانی را پشت سر گذاشته است؛ کارگردانی که ابتدای سال ملودرام پرفروش “کوچه بی نام” را روی پرده داشت.

فیلم تازه علیمردانی “آباجان” نام دارد که داستان آن در دهه ۶۰ می گذرد و تمام آن در زنجان فیلمبرداری شده است.
بازیگر نقش مقابل معتمدآریا در این فیلم فریبا متخصص است که به تازگی در گفتگویی با ماهنامه “دنیای زنان” با اشاره به جزییات نقش اش در “آباجان” از این گفته که معتمدآریا در این فیلم هووی اوست!!

متخصص درباره کارهای تازه اش گفته است:  بعد از مدتی پرکاری که تا ابتدای سال جدید هم ادامه داشت و نزدیک به دوماه درگیر بازی در سریال “قرعه” بودم در اواخر فصل بهار سفری رفتم تا تمدید روحیه ای انجام بدهم و با انرژی به خانه برگشتم و اخیرا هم در فیلم “آباجان” به کارگردانی هاتف علیمردانی بازی داشتم که لوکیشن فیلم در شهر زنجان بود.

وی درباره نقش اش در “آباجان” بیان داشته است: نقش یک زن آذری زبان سنتی، مظلوم و ساکت که همسر دوم مردی منتفذ و پولدار است را بازی می کردم؛ زنی که به سرنوشت محتوم این نوع زنها تن درداده است. “نازخند” نقشی که در “آباجان” بازی می کنم، نقشی رئالیستی است و مابه‌ازاهای زیادی دارد و برای بازی در این نقش به سراغ استفاده از لهجه نرفتم.

متخصص که علاوه بر سینما و تلویزیون در رادیو هم سابقه بازی دارد ادامه داده است: در “آباجان” نقش همسرم را محمود نظرعلیان بازی می‌کرد و نقش هوویم را  فاطمه معتمدآریا بازی می‌کرد. از آن طرف شهر زنجان به لحاظ جغرافیایی شهر زیبا و بکری است و همین جذابیت بصری کار را بالا می‌برد. ضمن اینکه باعث می شد در مواقع بیکاری سری به اماکن تاریخی زنجان بزنم مثلا به سلطانیه رفته بودم.

منبع :  cinemajournal.ir

:: Information 286
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ مهر ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25439 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما