ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرگزاری ایسنا: حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش با السد قطر اظهار کرد: بازی را به قانون فوتبال واگذار کردیم و این همان چیزی است که تیم حریف به دنبال آن بود. در دو بازی رفت و برگشت شایسته پیروزی بودیم اما نشد. دو مساوی به دست آوردیم اما صعود نکردیم. عدم صعود ما به دلیل تجربه حریف، بازیکنان حرفه‌ای و بسیار گران تیم السد بود. قیمت هر کدام از بازیکنان این تیم معادل کل مبالغ قراردادهای بازیکنان ماست.

وی بیان کرد: کم‌تجربه و آماتور بودیم و به خاطر اشتباه خودمان صعود نکردیم. بازیکنان ما خوب بودند. فرصت هم به دست آوردند اما قدر فرصت‌ها را ندانستند. دو گل خوردیم اما همه دیدند که آنها را جبران کردیم ولی متاسفانه قانون گل در خانه حریف ما را حذف کرد. البته ناگفته نماند خودمان هم به تیم حریف کمک کردیم تا موفق شود. وقتی تماشاگر خودی بدون دلیل و بدون مقدمه وارد زمین می‌شود و بازی را متوقف می‌کند، آسیبش به ما می‌رسد که به همین صورت هم شد. در این بازی آنچه داشتیم رو کردیم و تیم من شایسته صعود بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم جوان ما با حریف حرفه‌ای قابل مقایسه نیست و واقعیت را باید پذیرفت. همان طور که هیچ کس باورش نمی‌شد که فولاد به این مرحله برسد، همان طور هم مقابل السد شروع خوبی نداشتیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره ماندنش در تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: در مورد ماندنم در فولاد بعد جواب می‌دهم. به بازیکنانم گفتم بروید و خوب استراحت کنید و برای آینده فوتبال‌تان تصمیم بگیرید.

:: Information 357
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما