ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

فواید تغذیه با شیر مادر برای مادران:
۱٫ کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه. زنان مبتلا به شیردهی تا ۲۵ درصد خطر ابتلا به سرطان سینه را کاهش می دهند. کاهش خطر ابتلا به سرطان در مقایسه با مدت طول عمر انباشته شده شیر مادر است. به این معناست که ماهها یا سالها یک مادر شیر مادر، خطر ابتلا به سرطان پستان را پایین می آورد.

۲٫ کاهش خطر سرطان رحم و تخمدان. یکی از دلایل اثرات سرطانی تغذیه با شیر مادر این است که در طول شیردهی میزان استروژن کاهش می یابد. تصور می شود که استروژن کمتر برای تحریک رحم و احتمالا بافت پستان، خطر ابتلا به این بافت ها را کاهش می دهد.

۳٫ کاهش پوکی استخوان. زنان بدون شیر مادر چهار برابر احتمال ابتلا به پوکی استخوان را نسبت به زنان شیرده تغذیه می کنند و احتمالا از شکستگی های لگن در سال های بعد از یائسگی رنج می برند.

۴٫ مزایای فاصله کودک. از آنجا که شیردهی تخمک گذاری را به تاخیر می اندازد، بیشتر مادر شیرده تر می شود، بیشتر او می تواند در صورت تمایل کودک فاصله ای طبیعی را تمرین کند. چه مدت طول می کشد یک زن نابارور باقی می ماند بستگی به الگوی پرستاری کودک و کودک فرد دارد.

۵٫ سلامت روحی را ترویج می دهد. تغذیه با شیر مادر نه تنها به نفع یک مادر مادر است، بلکه برای ذهن او نیز مفید است. مطالعات نشان می دهد که مادران تغذیه با شیر مادر کمتر از اضطراب و افسردگی پس از زایمان نسبت به مادران تغذیه فرمول نشان می دهند.

۶٫ باعث کاهش وزن بعد از زایمان می شود. مادران تغذیه شده با شیر مادر در مقایسه با مادران تغذیه فرمولاسیون، کاهش قابل توجهی در دور باسن و کاهش چربی بیش از یک ماه پس از زایمان را نشان دادند. مادران شیرده باروری قبل از بارداری را دارند.

۷٫ هزینه های کمتری برای تغذیه با شیر مادر. این مبلغ به مبلغ ۱۲۰۰ دلار در سال هزینه می کند و کودک شما را تغذیه می کند. حتی با توجه به افزایش کمی در هزینه های مواد غذایی به مادر تغذیه با شیر مادر، آکادمی کودکان اطفال برآورد می کند که یک مادر تغذیه با شیر مادر در طول سال اول شیردهی، ۴۰۰ دلار صرفه جویی خواهد کرد.

:: Information 39
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما