ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

قاچاق انسان در آمریکا؛ اینفوگرافی


قاچاق انسان در آمریکا ۶۴ درصد شامل قاچاق جنسی، ۲۲ درصد قاچاق و بهره کشی برای کار و حدود ۳ درصد قاچاق مشترک در این دو زمینه است.

مرکز ملی مطالعه قاچاق انسان NHTRC که به مبارزه علیه آن می پردازد، دست به آگاه سازی مردم از این جرم در آمریکا کرده است.

 

با جمع آوری اطلاعات ۵ ساله از سوی این مرکز، مشخص شد قاچاق انسان در همه ایالت ها و سرزمین آمریکا وجود دارد و این مساله به جرمی شایع در این کشور تبدیل شده و به سوی یک بحران اجتماعی پیش می رود.

این مرکز به تازگی گزارشی در مورد قاچاق انسان در آمریکا منتشر کرده که بر انواع شایع و معمول قاچاق انسان در ایالات متحده متمرکز است.

 

این مرکز در فاصله زمانی ۷ دسامبر ۲۰۰۷ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۲ بیش از ۶۵۵۵۷ تماس تلفنی، ۱۷۳۵ ارتباط آنلاین، ۵۲۵۱ ایمیل که در مجموع ۷۲ هزار ارتباط بود را دریافت کرد و گزارش فوق را بر اساس اطلاعات به دست آمده از این پیام ها تهیه کرده است.

 

مجموع گزارش های دریافت شده در طی ۵ سال بررسی، ۶۴ درصد شامل قاچاق جنسی، ۲۲ درصد قاچاق و بهره کشی کاری و حدود ۳ درصد قاچاق مشترک جنسی و کاری می شود. ۱۲ درصد نیز نامشخص هستند.

 

در زمینه قاچاق کار ۶۱ درصد زنان قربانیان آن هستند و ۶۶ درصد نیز به ملیت های خارجی بازمی گردد. قاچاقچیان اغلب افراد آسیب پذیر را با روش های مختلفی همچون دروغ، وعده های واهی، بردگی و سایر اشکال کنترل، هدف قرار می دهند تا بدین ترتیب قربانیان خود را در دام روابط جنسی تجاری و کار اجباری قرار دهند.

 

کودکان، دسته دیگر قربانیان این جنایت هستند که در دو شکل برده کشی جنسی و اشتغال دیده می شوند. از میان ۹۲۹۸ پرونده قاچاق انسان گزارش شده، ۲۶۸۸ پرونده یعنی ۲۹ درصد دست کم یک قربانی کودک داشته است. قربانیان کودک در زمینه روسپی گری و پورنوگرافی نیز مشاهده می شوند.

 

نکات کلیدی گزارش از این قرار است:

 

– مرکز شاهد افزایش ۲۵۹ درصدی تماس ها طی سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ بوده است.

 

– طی پنج سال، ۹۲۹۸ گزارش از پرونده های قاچاق انسان دریافت شد.

 

– سه نوع رایج قاچاق جنسی گزارش شده، شامل روسپی گری های کنترل شده، فاحشه خانه های تجاری و روسپی گری همراه. کار و اشتغال اجباری نیز اغلب در زمینه مشاغل داخلی، رستوران ها، واسطه گری ها و خدمه های فروش گزارش شده است.

 

– ۴۱ درصد قربانیان از موارد قاچاق جنسی و ۲۰ درصد قاچاق کار، شهروندان آمریکایی بوده اند.

 

– ۸۵ درصد زنان، قربانیان قاچاق جنسی بوده اند و ۴۰ درصد مردان قربانی قاچاق کار.

 

 

:: Information 389
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما