ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ، در پی کشف جسد ناشناس متعلق به یک خانم در جاده تلو به کلانتری ۱۶۶ لواسانات ، مأموران در محل حاضر و با انجام بررسی های اولیه مشخص شد که جسد متعلق به خانمی حدودا ۵۰ ساله است که بنا بر نظریه تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی حاضر در محل کشف جسد ، به علت خفگی ناشی از انسداد شریان تنفسی گردن به قتل رسیده بود .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور رئیس شعبه ۱۰۲ دادگاه بخش لواسانات ، پرونده برای انجام رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز رسیدگی به پرونده و در شرایطی که هیچگونه اعلام فقدان با مشخصات جسد ناشناس جاده تلو به پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام نشده و در بازرسی از مقتوله نیز هیچگونه مدارک شناسایی کشف نشده بود ، در تاریخ ۲۴ فروردین ماه امسال فردی با مراجعه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام داشت: نزدیک به ۲۰ روز است که از خواهرم ?سکینه . ن? ( ۵۴ ساله ) که پس از متارکه از همسرش ، به تنهایی زندگی می کند اطلاعی ندارم .

با توجه به تشکیل پرونده فقدانی در پایگاه چهارم آگاهی و آغاز رسیدگی به این پرونده ، کارآگاهان این پایگاه با بررسی بانک اطلاعاتی اجساد ناشناس موفق به شناسایی هویت جسد کشف شده در تاریخ پنجم فروردین امسال ، جاده تلو شده و در ادامه برادر مقتوله برای انجام تحقیقات و رسیدگی به پرونده قتل خواهرش ، به اداره دهم پلییس آگاهی دعوت می شود .

برادر مقتوله پس از حضور در اداره دهم در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : حدودا چند سالی است که خواهرم به تنهایی زندگی می کند و ارتباط چندانی با اعضای خانواده اش ندارد تا اینکه چندی پیش تعدادی از بستگان با بنده تماس گرفته و عنوان کردند که خواهرم جوابگوی تماس های تلفنی آنها نیست ؛ من نیز برای پیگیری موضوع ، چندین بار با تلفن منزل و همراهش تماس گرفته و زمانی که پاسخگوی تماس های تلفنی من نشد به منزلش واقع در منطقه تهرانپارس مراجعه و در کمال تعجب ، همسایه طبقه بالایی خواهرم ( صاحبخانه ) عنوان داشت که چند روزی است که او را ندیده است.

در تاریخ سی ام فروردین ۱۳۹۳ و در شرایطی که تحقیقات پلیسی برای بررسی انگیزه های مختلف جنایت در دستور کار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داشت ، خواهرزاده مقتوله با حضور در اداره دهم پلیس آگاهی مطالبی را بیان داشت که باعث شناسایی و دستگیری قاتل شد .

خواهرزاده مقتوله در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : روز پنجشنبه مورخه ۲۸ فروردین ۹۳ ، به همراه دایی ( برادر مقتوله ) در مسیر رفتن به مراسم ختم یکی از بستگان بودیم که در بین راه و برای انجام عملیات بانکی ، لحظه ای از ماشین پیاده و در حالی که دایی در داخل ماشین بود به داخل بانک رفتم ؛ در زمانی که در داخل بانک حضور داشتم ، در یک لحظه و از پشت شیشه بانک متوجه شدم که دایی در حال قرار دادن وسیله ای در زیر صندلی سمت شاگرد راننده است ؛ بدون آنکه به موضوع مشکوک شده و از دایی سؤال کردم. هر دو نفر به مراسم ختم رفتیم تا اینکه پس از بازگشت به منزل ، به وارسی زیر صندلی پرداخته و در کمال تعجب کارت شناسایی و طلا و جواهرات عمه ام ( مقتوله ) را در زیر صندلی پیدا کردم .

با توجه به اظهارات خواهرزاده مقتوله ، بلافاصله برادر مقتوله توسط کارآگاهان اداره دهم دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد .

برادر مقتوله در اظهارات اولیه منکر هرگونه اطلاع از مدارک شناسایی و طلا و جواهرات کشف شده ی متعلق به خواهرش در زیر صندلی ماشین متعلق به خواهرزاده اش شد تا اینکه نهایتا در تاریخ ۳۱ فروردین لب به اعتراف گشود و به قتل خواهرش اعتراف کرد .

متهم در اعترافاتش و در تشریح نحوه جنایت به کارآگاهان گفت : در ساعت ۲۳:۰۰ چهارم فروردین ۱۳۹۳ ، با طرح و نقشه ارتکاب جنایت و در حالی که یک ساندویچ ، همراه با یک نوشیدنی مسموم تهیه کرده بودم به درب منزل خواهرم مراجعه و از او دعوت کردم تا برای صحبت در خصوص برخی اختلافات ، سوار ماشین من شود تا ضمن چرخیدن در سطح شهر و همچنین خوردن ساندویچ ، با یکدیگر نیز صحبت کنیم، زمانی که خواهرم نوشیدنی مسموم را نوشید ، بیهوش شد و من نیز گردنش را به صندلی بسته و به سمت جاده تلو حرکت کردم ؛ پس از رسیدن به جاده تلو و اطمینان از مرگ خواهرم ، جسد را از ماشین پیاده و بلافاصله به منزل خواهرم مراجعه کردم ؛ در داخل منزل ، به محل نگهداری مدارک شناسایی خواهرم مراجعه کرده و پس از برداشتن مدارک شناسایی و همچنین طلا و جواهرات ، از خانه خارج شدم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و تحقیقات برای شناسایی انگیزه واقعی در دستور کارکارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

:: Information 380
تاریخ بروزرسانی : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما