ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمد حسین قربانی با تشریح جلسه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با وزیر بهداشت افزود: در نشست عصر امروز اعضای کمیسیون سوالاتی را مطرح کردند و وزیر بهداشت به دغدغه های آن ها پاسخ داد.

نماینده مردم آستانه اشر فیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوعاتی همچون طرح تحول در حوزه بهداشت و درمان، نحوه تخصیص اعتبارات و نوع سد بندی بررسی شد.

نماینده مردم در مجلس نهم گفت: همواره نحوه تخصیص اعتبارات یکی از دغدغه های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بوده که استان های غنی بیشترین منابع اختصاص داده شود و شهرهای فقیر بی بهره باشند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: وزیر بهداشت در نشست با اعضای کمیته بهداشت این کمیسیون گزارشی را از اقدامتی که تاکنون انجام داده ارائه کرد و قاضی زاده هاشمی متعهد شد دغدغه های اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی را بر طرف کند.

شبک**۱۹۸۳**۱۹۱۷

:: Information 261
تاریخ بروزرسانی : ۶ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما