ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از جدیت قطع آب مشترکین پرمصرف که به اخطارها توجه ندارند خبر داد وگفت: الگوی مصرف یکسانی برای قطع آب در کشور مشخص نشده بلکه با توجه به ملاحظات اقلیمی، تعداد جمعیت و خانوار و بزرگی شهر و روستا این اقدام صورت می گیرد.

حمیدرضا جانباز درجمع خبرنگاران در حاشیه مراسم امضای قرارداد با بخش خصوصی در راستای اجرای طرح‌های آب و فاضلاب گفت: در حال حاضر قطع آب مشترکین پر مصرف در شهرهایی که دچار بحران هستند از جمله اصفهان در حال انجام است و در تهران نیز این کار صورت خواهد گرفت.

وی در مورد اعمال جریمه نیز تصریح کرد: ممکن است برخی از مشترکین وضع مالی خوبی داشته باشند و جریمه ها را نیز پرداخت کنند اما قطع آب می تواند به این مساله کمک کند که حق سایرین را نیز رعایت کند.

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر این‌که قطع آب مشترکین پر مصرف آخرین راهکار وزارت نیرو در مدیریت مصرف است در مورد تکرار قطع آب که زمان آن در یک دوره محدود خواهد بود گفت: با در نظر گرفتن حداقل نیازهای سلامت و بهداشت در صورت نیاز این کار صورت می گیرد.

جانباز در مورد قطع آب در ساعات پیک یا غیر پیک نیز گفت: در این زمینه حتما ملاحظات بهداشتی صورت خواهد گرفت و تلاش می‌شود تا مشکلی برای مشترکین پیش نیاید.

۲۰ فراخوان برای مشارکت بخش خصوصی در طر‌ح‌های روستایی

وی با تاکید بر این‌که ۲۰ فراخوان برای ایجاد شبکه در جاهایی که با تانکر آبرسانی می‌شود گفت: تا دو هفته دیگر فراخوان اعلام می شود و بخش خصوصی علاوه بر بخش شهری از این پس در بخش روستایی مشارکت خواهد داشت.

منبع : فرارو

:: Information 344
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ شهریور ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما