ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


مجله اینترنتی برترین ها


مجله خط خطی:

ماده یک – تعاریف

پول: علف خرس، چرک کف دست، جیفه دنیوی، بد، اخ، آنچه تلاش کردن برایش بد و ناپسند و مصداق چسبیدن به این دنیای فانی باشد اما اگر کسی خودش آن را بیاورد و در جیب ما بگذارد خوب و پسندیده باشد.

ویژه خوار: کسی که از افراد و اشیای ویژه تغذیه کرده و هنگام خوردن، کمال دقت را در انتخاب غذای خود به خرج می دهد. با پس و پیش کردن لغات، معانی دیگری نیز از آن استخراج کرده اند که خوب نیست و ذکر نمی شود.

آقازاده: کسی که مثل آقاها، زاده شده باشد و هنگام تولد، دکترش را اذیت نکرده باشد. کسی که گل و آقا باشد و دست توی دماغش نکند و به جز پول های خودش با چیز دیگری بازی نکند.

حقوق فرد پول دار

ماده دو – فرد پول دار حق دارد.

ماده سه –
فرد پول دار همچنان حق دارد.

ماده چهار –
حق با فرد پول دار است.

ماده پنج –
هپ

ماده شش – پول، حق است.

ماده هفت – حق، پول دارد.

ماده هشت – حقم تو پولت.

وظایف فرد پول دار

ماده نه- فرد پول دار وظیفه دارد پولخرج کند و عشق و حال کند و سایه اش بالای سر ما و بقیه باشد. فرد پول دار همچنین شدیدا موظف است غذاهای خوشمزه و گرانقیمت بخورد و لباس های خوشگل بپوشد و برود اروپا تفریح و صفاسیتی. او همچنین موظف است که چند مدل ماشین، خانه و ویلا داشته باشد و به بقیه فخر بفروشد و دلشان را آب کند.

ماده ده – فرد پول دار وظیفه ای در قبال رعایت قانون ندارد، اما قانون مجبور است. مراعات حال فرد پول دار را بکند. در صورتی که قانون بخواهد مشکلی برای فرد پول دار ایجاد کند یا من بفهمم که خدای نکرده پایش را جلوی فرد پول دار دراز کرده یا به او حرف بی ادبانه ای زده است، در دهانش فلفل می ریزم و شیرم را حلالش نمی کنم.

ماده یازده –
فرد پول دار موظف است پول خود را دو دستی بچسبد (و اگر لازم بود پول های دیگران را هم دو دستی بچسبد). او همچنین می تواند همسایه خود را نیز دزد کند.

تبصره: فرد پول دار برای دزد کردن همسایه های خود باید از وکلای خود مشاوره بگیرد.

ماده دوازده – فرد پول دار موظف است پس از اینکه از پول دار بودن خودمطمئن شد؛ یک تیم فوتبال بخرد. این مسئله هیچ ربطی به هیچ چیزی ندارد و صرفا نشانه پول دار بودن است.

ماده دوازده به علاوه یک – فرد پول دار همچنین موظف است یک نام اختصاری زیبا برای خود انتخاب کندکه پس از مدتی با آن نام معرفی گردد. اسامی اختصاری تکراری مانند: م.خ ب.ز م.ه ش.ج… قبول نیست و فردانتخاب کننده باید کمی خلاقیت به خرج دهد.

وظایف کسی که قصد دارد خیلی پول دار شود

ماده چهارده- فردی که قصد پول دار شدن دارد، باید دستی بخشنده و دلی سخاوتمند داشته باشد. او حق ندارد که همه چیز را فقط برای خود بخواهد و باید این گشاده دستی و بخشندگی خود را با فرستادن کارت های هدیه در انواع و اقسام مختلف به اثبات برساند.

وظایف کارت های هدیه

ماده پانزده – کارت هدیه باید به شکل مستطیل بوده و به راحتی در هر نوع پاکتی جا شود. کارت هدیه – با توجه به اینکه عمدتا با مخاطبان کم سوادی روبرو است – موظف است رمز ساده ای داشته باشد و به راحتی و دور از دید دیگران از جیبی به جیب دیگر منتقل شود.

ماده شانزده – با کارت های هدیه ای که معیوب یا شکسته بوده و یا دستگاه عابر بانک آنها را ضبط کرده و پس ندهد، بنا بر قوانین برخورد شده و فرستندگان آن به هیچ وجه پول دار نخواهند شد.

ماده هفده –
کسی که می خواهد خیلی پول دار شود، در صورتی که نتوانست خیلی پول دار شود، می تواند بقیه را خیلی فقیر کند.

وظایف فرد بی پول:

ماده هجده – فرد بی پول برود بمیرد.

ماده متفرقه: (شوینده)

ماده نوزده: پول شویی خوب است و ما باید همیشه بهداشت را رعایت کنیم.

تبصره: برای شستن پول ها، آب خالی کافی نیست … مایع پول شویِ ما علاوه بر اینکه پول های شما را خیلی نرم و خوش حالت می کند؛ از کم شدن و هدر رفتن آن هم جلوگیری می کند … همین الان می توانید با ارسال کد ۵ به سامانه این محصول، آن را جلوی در منزلتان دریافت کنید.

:: Information 441
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ مهر ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما