ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبربه نقل ازالعالم، منابع خبری فرانسوی فاش کردند:سازمان اطلاعات فرانسه واحد جدیدی را دربخش امنیت داخلی خود ایجاد کرده است که متکی به غیرنظامیان، مترجمان و پژوهشگران است.
ماموریت جاسوسی این افراد درخنثی کردن هرگونه حملات درفرانسه وجلوگیری ازمشارکت شهروندان فرانسوی درجنگ سوریه است.بخش امنیت داخلی درسازمان اطلاعات فرانسه، ۴۳۰ غیرنظامی متخصص دراموررایانه ای، تعدادی مترجم و پژوهشگر را به همراه ۳۶۰۰ افسر پلیس دراین واحد جدید به کارگرفته است.
راه اندازی این واحد جدید درسازمان اطلاعات فرانسه همزمان با اعلام طرح مقابله با مشارکت شهروندان فرانسوی درجنگ سوریه و کاستن از خطراتی است که فرانسه در بازگشت افراد مسلح با آن مواجه خواهد شد.
براساس این طرح، نوجوانان و جوانان فرانسوی بدون موافقت والدین خود نمی توانند به سفر خارجی بروند.ازدیگر تدابیر در نظرگرفته شده در این طرح، تشدید نظارت بر پایگاه های اینترنتی است که جوانان را برای شرکت در جنگ سوریه جذب می کنند.
دراین طرح همچنین مشوق هایی برای والدینی که اقدامات مشکوک فرزندانشان را به مسئولان اطلاع می دهند، درنظر گرفته شده است.

:: Information 348
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما