ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۰

 

خبر اول

آقای مدیر کل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش (یعنی عاشق سمت‌های مطلب پرکن بعضی مسئولانم) گفته‌اند که: «امسال ۴۵ هزار و ۶٠٠ دانش آموز دبستانی تکرار پایه داشته‌اند.» تکرار پایه اسم یک بیماری نیست، منظور همان مردود شدن است و این موضوع یعنی این‌که ما ۴۵ هزار دانش آموز داریم که در کلاس تازه تاسیس برجام نمی‌توانند بنویسند: «بابا با ایرباس‌هایی که از فرانسه خریدیم به خانه آمد».

خبر دوم

معاون متوسطه آموزش و پرورش (خدایی طول سمت معقولی دارند): «میانگین معدل دبیرستانی‌ها به نمره ۱۲ رسیده است».

یعنی این‌که خیلی از بچه دبیرستانی‌ها کلاس تئوری برجام را می‌گذارند روی حالت پیچش و برای آشنایی عملی با نحوه مذاکرات، لبخند به لب از روی بالکن مدرسه برای دبیرستان روبه‌رویی‌ها دست تکان می‌دهند.

در واکنش به دو خبر بالا، آقای دیگری که مدیر کل شورای عالی آموزش و پرورش هستند اعلام کرده‌اند که مرکز ارزیابی حرفه‌ای معلمان تشکیل می‌شود، همچنین معلمان فعلی هم به گفته وزیر آموزش و پرورش باید گواهینامه معلمی دریافت کنند.

همه چیز این خبر داشت عادی پیش می‌رفت تا این‌که از شرایط جدید استخدام آموزش و پرورش پرده برداری شد. از جمله این که: «معلمان نباید زیادی چاق یا زیادی لاغر باشند، قد آن‌ها خیلی کوتاه یا خیلی بلند نباشد (حداقل ١۵۶ سانتیمتر، حداکثر هم ذکر نشده)، خوش سیما و خوش صدا باشند».

بعد از اعلام رسمی این خبر متاسفانه باز هم عده‌ای که چشم دیدن پیشرفت سطح علمی و به روز شدن نظام آموزش و پرورش را ندارند؛ عَلَم مخالفت با این قوانین را به دست گرفته‌اند و زبان به انتقادهای گشوده‌اند. پاسخی که باید به این قشر داد این است که ما الان در دوره

پسا برجامیم و تا دلت بخواهد هواپیما داریم، آنقدر که می‌شود از هواپیماهای اضافه به عنوان کلاس درس استفاده کرد و آیا باید با استخدام معلمانی که شرایط بالا را ندارند، مدیران آموزش‌و پرورش از مدیران هواپیمایی کشوری کم بیاورند؟

از سوی دیگر این دلواپسان آموزشی انگار متوجه نیستند که با وجود این طرح چه خدمت شایانی در زمینه‌های مختلف به نسل جوان می‌شود، جهت پاسخ به اتهامات و برطرف کردن غبارهای غفلت به گوشه‌ای از توان عمیق این طرح در عرصه‌های مختلف می‌پردازیم.

١- مدعیان دلسوزی برای نظام آموزش و پرورش آیا نمی‌دانند که بعد از اجرایی شدن این طرح چه حجمی از جوانان متقاضی استخدام با روی آوردن به باشگاه‌های بدنسازی و خرید انواع و اقسام مکمل‌ها و پودر ران کرگدن و هرمون بوفالو به اشتغالزایی در این زمینه کمک می‌کنند و موجب اشاعه فرهنگ ورزش می‌شوند؟

۲- از سوی دیگر با پولی که وارد صنعت «بکش و خوشگلم کن» مملکت می‌شود، می‌توانیم ۲۰، ۳۰ تا ایر باس جدید بخریم، اصلا می‌توانیم شعار هر ایرانی بک ایر باس را محقق کنیم.

٣_ علاوه بر موارد فوق الذکر، می‌شود از این ظرفیت بزرگ آموزش و پرورش در رسانه ملی هم استفاده کرد و مراحل مختلف استخدام دبیران را در یک برنامه تلویزیونی با اسم پیشنهادی «آکادمی معلمی» برگزار کرد، تا مردم با جنس صدای معلمان فرزندان‌شان آشنا شوند و در عین حال از تماشای برنامه‌های مشابه و مضر شبکه‌های بیگانه بی‌نیاز شوند.

+

مانکن ها معلم می شوند

:: Information 123
موضوع : متفرقه ها
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما