ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25777 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۴/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ شنیده‌های اخیر مبنی بر فعالیت غیرقانونی و بدون مجوز این شرکت را بی‌پایه و اساس خواند و تصریح کرد: آتیه‌سازان حافظ یک شرکت دولتی است که مصوبات هیئت وزیران، دیوان محاسبات کشور و معاونت حقوقی و مجلس بر دولتی بودن آن صحه گذاشته‌اند، بر این اساس آتیه‌سازان جزو سازمان‌های دولتی و به عنوان کارگزار سازمان بیمه سلامت تعریف شده است.

دکتر افشین مقصودی با اشاره به اینکه اخیرا اظهاراتی مبنی بر غیرقانونی بودن شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ به گوش می‌رسد که بی اساس و بی‌پایه است گفت: متاسفانه صحبت‌هایی از این دست که بیمه آتیه‌سازان حافظ از بیمه مرکزی مجوز ندارد و بیمه اتکایی ندارد، پس از عقد قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان مطرح شده است.

وی ادامه داد: عده‌ای در بازار رقابت دست به این کار می‌زنند که پسندیده نیست. این در حالی است که ما نمی‌توانیم زیرمجموعه بیمه مرکزی باشیم. بیمه مرکزی متعلق به وزارت اقتصاد است، ولی ما بیمه تجاری نیستیم و در راستای ارائه خدمات درمانی تحت نظارت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ با اشاره به اساسنامه سازمان بیمه سلامت که در مرداد سال ۹۱ ابلاغ شد، گفت: این اساسنامه بسیار محکمی است و تایید مجلس، شورای نگهبان و دولت را دارد. طبق این اساسنامه شرکت آتیه‌سازان حافظ زیر نظر سازمان بیمه سلامت فعالیت می‌کند. همچنین انجام بیمه پایه و مکمل، نظارت برانجام بیمه تکمیلی و گرفتن حق بیمه تکمیلی بر عهده سازمان بیمه سلامت گذاشته شده است.

مقصودی ادامه داد: آتیه‌سازان حافظ شرکتی دولتی است که مصوبات هیئت وزیران، دیوان محاسبات کشور و معاونت حقوقی و مجلس بر دولتی بودن آن صحه گذاشته‌اند. بر این اساس این شرکت جزو سازمان‌های دولتی و به عنوان کارگزار سازمان بیمه سلامت تعریف شده است.

وی تاکید کرد:‌ ۱۳ سال است که مشغول ارائه خدمت هستیم و در این مدت هم هیچ اتفاق ناخوشایندی برای بیمه‌شدگان ما اتفاق نیفتاده است و رو به پیشرفت حرکت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در بخش دیگری از سخنانش و در پاسخ به پرسش ایسنا درباره زمان عقد قرارداد جدید با سازمان بازنشستگی کشوری اظهار کرد:‌ مناقصه بیمه تکمیلی سازمان بازنشستگی کشوری در همین روزها اعلام خواهد شد و ما نیز در این مناقصه شرکت می‌کنیم.

 

۲۳۵۰۳

 

:: Information 253
تاریخ بروزرسانی : ۸ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25680 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما