ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25802 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 خبرگزاری فرانسه (AFP) نگاهی داشته به مذاکرات در جریان بین ایران و گروه ۱+۵ و “شکاف ایجاد شده بین بلوک شرق و غرب بر سر بحران اوکراین” را از مسائل حائز اهمیت در شرایط کنونی دانسته است.

در این نوشتار که در وب سایت یاهو (Yahoo) نیز منعکس شده، می خوانیم:

ایران و قدرت های جهانی تلاش می کنند مذاکرات هسته ای را یک گام به جلو ببرند. دور جدید گفتگوها روز سه شنبه کلید خورد و طرفین امیدوار هستند، بتوانند به سمت آغاز پیش نویس توافق تاریخی نهایی از ماه آینده حرکت کنند.

این درشرایطی است که بحران اوکراین تهدیدی است برای ایجاد شکاف و اختلاف بین قدرت‌های جهانی؛ بحرانی که به بزرگترین بن‌بست بین روسیه و غرب پس از جنگ سرد انجامیده است.

ایران و پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل به علاوه آلمان در این مذاکرات سعی می کنند، توافق موقت هسته ای را به توافقی دائمی بدل سازند.

انجام این کار، هدف بلندی است و نیاز دارد که هر دو طرف مسائل سختی را حل کنند. این مذاکرات خواست و توانایی طرفین در اجرایی کردن توافق نهایی را به بوته آزمایش خواهد گذاشت.

محمد جواد ظریف، وزیرخارجه ایران روز سه شنبه گفت، گروهی از کارشناسان حقوقی را برای کمک به ایجاد پیش نویس توافق نهایی تشکیل داده است. وی رسیدن به چنین توافقی را” پیچیده و سخت” توصیف می کند.

سخنگوی کاترین اشتون نیز گفته، این دور مذاکرات –که انتظار می رود دو روز به طول انجامد- برای بررسی مواضع ما در تمامی موضوعات است.

:: Information 363
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25705 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما