ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مراقبت از کودک

بارداری

دستبند استرالیایی دست پیدا کردن نحوه استفاده از زبان ساده زبان کودک برای برقراری ارتباط با کودک قبل از قبر شما …. با استفاده از زبان نشانه مبتنی بر AUSLAN، کودک شما می تواند به شما بگوید که آنها چه میخواهند، زمانی که آنها آن را می خواهند، کاهش ناامیدی برای شما و کودک شما!
کودک ضروری یک سایت جامع دیگر به دنبال مسائل مربوط به حاملگی، تولد و فراتر از آن است. چت زنده، خرید، گروه های بحث، یک راهنمای هفتگی در بارداری، مراقبت از کودک، کسب و کار مردان و غیره وجود دارد.

مرکز بوب مرکز بوب بزرگترین پورتال حاملگی و والدین در استرالیا است – با فهرست کامل و جامع از بارداری محلی و اطلاعات والدین، مغازه ها و خدمات، فهرست بیش از ۷۵۰۰ سازمان در سراسر استرالیا؛ تقویم و رویدادها تقویم، خدمات مسافرتی خانوادگی، eNewsletter ماهانه، مشاغل والدین، مسابقات، tickers شخصی و خیلی بیشتر.

در حالی که والدین یک تجربه شگفت انگیز هستند، ممکن است مفید باشد تا اطلاعات و پشتیبانی در طول مسیر داشته باشید. در این بخش از وب سایت ما اطلاعات زیادی برای پدر و مادر جدید و جدید تهیه کرده ایم. برای حرکت به بخش های مورد علاقه از تصاویر استفاده کنید.

در حالی که هر گونه مراقبت های احتمالی برای ارائه اطلاعات دقیق و به روز در مورد بارداری، تولد و پس از آن گرفته شده است، این وب سایت جایگزین مامایی یا مشاوره پزشکی نمی شود. اگر نگران سلامت جسمی یا ذهنی خود و یا کودک خود هستید، باید از یک تامین کننده واجد شرایط مراقبت بهداشتی به صورت فوری کمک بگیرید. اظهارات یا نظرات بیان شده در اینجا نباید به عنوان واقعیت در نظر گرفته شود و محتوا با درک این نکته مطرح می شود که نه بارداری، تولد و پس از آن، و نه تأمین کنندگان آن یا کاربران به ارائه خدمات پزشکی، قانونی و یا سایر خدمات حرفه ای می پردازند.

:: Information 56
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۸ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما