ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25110 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۲/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مزایایغذاهای دریایی برای نوزادان و کودکان
به طور کلی، والدین دادن ابزارهای فرزندتان برای موفقیت در زندگی است. یکی از هوشمندترین ابزارهایی که می توانید به آنها بدهید این است که طعم های جوان خود را به طعم یکی از هوشمندانه ترین غذاها – غذاهای دریایی!

در طی یک سفر ماهیگیری با دوست ماهیگیر من، رندی هارتنل، صاحب غذاهای دریایی غذای Vital Choice، شاهد مادران آلاسکایی بودم که ماهی قزل آلا (۷) و ۸ ماهه (ماهی قزل آلا) را خوراک دادند. وای! یک چشم انداز زیبا

انگشت شست و انگشت کوچک، مانند چاشنی های کوچک کودک، این تخم مرغ های نرم و مرطوب، و چهره های خندانشان را نشان می دهند که “مناظر” را بازتاب می دهند (داستان مرگواکس را از دوست ما بخوانید).

شروع به هوشمندانه با سالمون در ۷ ماه
به همین دلیل است که “ماهی قزل آلا در هفت ماه” به عنوان اولین مدرسه غذا در دفتر پزشکی ما تبدیل شد.

مغز به سرعت در حال رشد کودک ۶۰٪ چربی است. و هوشمندترین چربی در مغز، امگا ۳، همچنین از چربی های هوشمند در ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا است. بنابراین، ماهی قزل آلا در هفت ماه حس می کند، درست است!
یکی از کمبود های بالای تغذیه ای در آمریکا، کمبود امگا ۳ است زیرا بسیاری از کودکان رشد نمی کنند و غذاهای دریایی را دوست ندارند. اما اگر سلیقه خود را با غذاهای دریایی به عنوان یکی از غذاهای شروع کننده (همراه با یک چربی هوشمند دیگر، آواکادو)، کودک به طعم و مزه غذاهای دریایی مورد استفاده قرار می گیرد.
مادران در عمل پزشکی ما که کودکان شیرخوار خود را به آنها معرفی کردند (شروع به پرورش آن می کنند) گزارش می کنند: “بچه نویی من همیشه طعم شیرینی را دوست دارد!”

زمانی که مراکز آرزویشان، ۶ تا ۱۲ ماهگی بیشتر سازگار باشند، طعم های جوان را شکل می دهند.

در حالی که دقیقا همان چیزی که در مغز کودک و کودک اتفاق می افتد، به طور کامل درک نمی شود، من معتقدم که این چیزی شبیه به این است:
زبان با طعم و مزه هایی که طعم ماهی قزل آلا را ثبت می کنند غنی است. این اعصاب سپس پیام های متنی بیوشیمیایی (neuropeptides نامیده می شود) را به مرکز دلگرمی مغز می فرستد که “مثل” را ثبت می کند. در طول دوزهای تکراری، این شبکه در مغز کودک برای “غذای” مانند غذای مادام العمر سوزانده می شود.

شروع کم، آهسته بکش تقریبا ۷ ماه، با انگشتان شما پر از ماهی قزل آلا وحشی گرم و قهوه ای شروع می شود و به تدریج به انگشتان دست می شود. هدف این تحقیق برای ۲-۳ فستفود بچه ماهی قزل آلا وحشی آلاسکا در هفته است که این مقدار ایده آل برای عرضه مغز کودک با امگا ۳ کافی است. برای جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا غذاهای دریایی امن برای رشد مغز بسیار هوشمند است، به عنوان خوانده شده اثر امگا ۳ توسط دکتر. ویلیام سیرز و جیمز سیرز.

داستان مارگاکس درباره شروع مواد غذایی جامد
ما شروع به تغذیه مواد جامد مارگاوکس را در ۸ ماه شروع کردیم، بعد از آنکه بسیاری از افراد به این نتیجه رسیدند که دو ماه زودرس به دنیا آمده است. پس از تحقیقات و مشاوره از دوستان نزدیک، تصمیم گرفتیم از روش برداشتن نوزاد به منظور تغذیه او استفاده کنیم. او هرگز غذای کودک را نداشت، چیزی که اساسا مارگارو خورد، هرچند که ما خوردیم غذا خوردیم، هرچند ما با غذاهای نرم تر از قبیل موز، آووکادو، سیب زمینی شیرین بخار شده و غیره غذا خوردیم. یکی از اولین غذاها که او داشت، تخم های ماهی آزاد بود (Vital Choice البته). واکنش اولیه او سرگرم کننده بود، با توجه به این که او تا به حال هرگز چیزی جز شیر مادر نداشته است. برخی از عدم اطمینان در اولین گزش او وجود داشت، اما واکنش او برای تقریبا تمام غذاهایی بود که او برای اولین بار سعی داشت. هنگامی که او آویزان “غذا خوردن” غذا و طعم انواع غذاها که ما را تغذیه می کرد، واقعا شروع به لذت بردن از آنها کرد. تخم مرغ ماهی آزاد شد و در سن دو سالگی، تخم مرغ های مرغ را برای صبحانه و درخواست تخم مرغ های شلغم شروع کرد. با این حال، در سن ۴ سالگی، مارگاووس LOVES تخم های ماهی آزاد، تقریبا روزانه آنها را می خورند. ما غذا را به راحتی برای مارگاوکس در دسترس قرار می دهیم، به طوری که او حتی صبح خود را صبح می کند، تخم مرغ های ماهی آزاد را از یخچال خارج می کند و قبل از اینکه دیگران از خواب بیدار شوند، خود را بخورند. بعد از اولین هفته ی مارگاوکس که به مواد جامد معرفی شد، او همه چیزهایی که خوردیم: ماهی قزل آلا، کری، استیک و غیره بود. هر چه برای شام بودیم، او داشت.

مارگاووس تقریبا همه چیزهایی را که در مقابل او قرار داده بود خوردند و از سبزیجات به انواع پروتئین ها خوردند، او عشق خود را برای غذاهای طعم دهنده و سالم به ارمغان آورد. او تنها تا سه سالگی تنها آب نوشید و سپس اولین تجربه خود را با آب در جشن تولد کودکی داشت، جایی که او به سرعت تصمیم گرفت که آب را ترجیح دهد (و هنوز هم). در طول سال اول مارگاوکس، ما تمام شکر اضافه شده را اجتناب کردیم. به جای دادن کوکی ها، آب نبات، بستنی، و غیره، درمان های او میوه ها، کوکی ها، popsicles خانگی، و یا “رفتار” شیرین شده با شربت افرا یا عسل است. ما نمی گوییم که او هرگز رفتارهای معمولی که بیشتر بچه های آمریکایی غذا می خورند، هرگز نداشته اند، اما ما تلاش های متفاوتی را انجام دادیم تا مطمئن شویم که او در سنین جوانی نیازمند شکر نیست.

در ۲ ½ تا ۳ ساله، غذای اصلی او ماهی قزل آلا، سیب زمینی شیرین و کلم بروکلی شد. او تقریبا روزانه وعده می دهد و به همه می گوید که غذاهای مورد علاقه او است. ما ماهی ۴ تا ۶ بار در هفته درخواست می کنیم، و در حال حاضر در سن ۴ سالگی، پروتئین های غذاهای دریایی مورد نظر او ماهی تن ماهی قزل آلا و زرد و سفید است و ماهی آن را خام می کند. ما همچنین به کنسرو ماهی تن، ماهی قزل آلا و ساردین (مورد علاقه اش) دادیم. ما همچنین در زمان کریسمس ساردین های کنسرو شده را در جوراب های خود قرار داده ایم و اکنون آنها را “ساردین های سانتا” می نامیم. ما به مارگاکس توضیح دادیم که این غذاها برای مغز، قلب، چشمان و پوست او خوب بود و حالا او به ما می گوید اگر غذاهای دیگر برای بدن او خوب باشد.

مارگواکس همچنان از کیک، بستنی، پیتزا و سایر موارد مورد علاقه بچه های معمولی برخوردار است، اما آنها بخشی مشترک از رژیم غذایی او نیستند و او با آن کار می کند؛ این غذاها برای موارد خاص است. ما اعتقاد داشتیم که معرفی او به غذاهای واقعی و داشتن آن چیزی که ما خوردیم خوردن آن چیزی است که پالت او را توسعه داده است تا از غذاهای واقعی و مغذی لذت ببرید. ما را شگفت زده می کند که ما می توانیم شلغ را برای شام آماده کنیم و مارگاوکس به هیئت برش می آید و گاو تازه را برش می دهد

:: Information 27
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25013 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما