ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مسئول گرانی کالاها در ایران کیست؟

محمد شریعتمداری: او به عنوان معاون اجرایی رییس جمهور، دبیر ستاد تنظیم بازار دولت یازدهم است که البته به دلیل مشغله زیاد توان برگزاری جلسات هفتگی ستاد تنظیم بازار از او سلب شده است. جلسات تنظیم بازار در دولت روحانی تقریبا تعطیل شده است!

حسن یونس سینکی: دوست صمیمی معاون اجرایی رییس جمهور که در فرایند تنظیم بازار دولت تدبیر و امید نقش کلیدی را ایفا کرده است. او که ابتدا در وزارت صنعت، معدن و تجارت این مسئولیت را برعهده داشت بعد از مدتی به وزارت جهاد کشاورزی رفت و اکنون هم به نظر می رسد در معاونت اجرایی رییس جمهور مسئولیت تنظیم بازار را بر عهده دارد.

عیسی کلانتری: وزیر کشاورزی دولت های سازندگی و اصلاحات که اختلافات جدی با محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی دولت روحانی دارد. وضعیت بد دولت در حوزه تنظیم بازار باعث شده است که او به همین بهانه انتقادات گسترده ای را از وزارت جهاد کشاورزی انجام دهد. رسانه ها از او به عنوان یک منتقد جدی در حوزه تنظیم بازار و شخص محمود حجتی یاد می کنند.

علی فاضلی: اتاق اصناف در دوره فعالیت او دولتی ترین دوران خود را می گذراند و عملا در تنظیم، توزیع، مدیریت و نظارت بر بازار کالاهای اساسی مردم دخالت داده نمی شد. برخی رسانه ها از او به عنوان مدیر دولتی اتاق اصناف یاد می کنند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت: این وزارتخانه بعد از اجرای قانون انتزاع، عملا از موضوع تنظیم بازار شانه خالی می کند و حتی شنیده می شود بخش تنظیم بازار را از معاونت بازرگانی داخلی خود که پیش از این تحت نظر مجتبی خسروتاج بود و امروز یدالله صافی در راس آن است حذف کرده است.

سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان: با فشار برخی از لیبرال های تندروی وابسته به دولت و اقتصاددانان حامی بازار آزاد مانند سازمان حمایت، ضعیف ترین عملکرد خود را طی سال های فعالیت دولت روحانی گذراند و با هجمه سنگینی که به آن وارد شد عملا از فرایند نظارت بر بازار خارج شده است!

:: Information 260
تاریخ بروزرسانی : ۳ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما