ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25308 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۶/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مصرف قرص در حین بارداری
دانستن اینکه فردی کوچک در معرض حساسیت به قرص هستید، ممکن است فقط انگیزه ای باشد که باید وابستگی به داروها را کاهش دهید. من همیشه بیمارانم را تشویق می کنم تا یک طرز تفکر مهارت های قرص را توسعه دهند. به جای اینکه از «چه چیزی می توانید بپرسید؟» از خودتان و دکتر خود سوال کنید «چه کاری می توانم انجام دهم؟» اگر در مورد استفاده از مهارت های خودآموز به جای قرص ها متمرکز شوید، با پزشک خود درباره گام هایی که می توانید شروع به کاهش کنید، با پزشک خود صحبت کنید وابستگی به قرص شما قبل از مصرف داروهای تجویزی قبل از صحبت با پزشک خود در باره مصرف قرص ها در دوران بارداری متوقف نکنید.

علاوه بر افزایش مهارت هایی که برای کاهش یا اجتناب از مصرف قرص ها در دوران بارداری وجود دارد، قرص های محبوب وجود دارد که باید درباره موارد فوق احتیاط کنید:

داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب
در حالیکه تحقیقات اخیر نشان می دهد قرص ها در هنگام بارداری که خلق و خو شما را نظیر بازدارنده های بازجذب سروتونین (SSRI) انتخاب می کنند، در دوران بارداری با افزایش میزان نقص های تولد، علم کمی درگیر است. به نظر می رسد یک رابطه جزئی بین استفاده از SSRI در مادران و نقص های قلبی در نوزادان وجود دارد، هرچند که بسیار پایین است: ۰٫۹ درصد در زنان که SSRI را در مقایسه با ۰٫۵ درصد از زنان که انجام نشده است. همچنین مشخص شده است که نوزادانی که در معرض SSRI قرار دارند در حالی که در رحم هستند ممکن است یک اثر موقت به تعویق افتد، از جمله قند خون پایین، دمای بدن نامطلوب و تحریک پذیری.

مصرف قرص ها در هنگام بارداری مثل این نیازمند طبقه بندی “زمانی که شک دارید، ترک آنها را بیاموزید”، مگر اینکه همه جایگزین ها را امتحان کنید و سلامت روان شکننده خود را خطر بارداری سالم و سالم بگذارید. حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

:: Information 51
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25211 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما