ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

موانع وام ازدواج برای جوانان

بانک پنجم؛ جواز کسب به عنوان ضامن

در شعبه ای از یک بانک قدیمی می گویند با داشتن یک ضامن کارتان راه می افتد. البته این ضامن باید یا کارمند رسمی باشد یا جواز کسب داشته باشد. در این بانک از بقیه شرایط و مدارک فاکتور گرفته اند تا به این ترتیب یکی از ساده ترین راه ها برای رسیدن به وام ازدواج جلوی روی مان باشد. محض احتیاط دوباره سوال می کنم و در پاسخ می شنوم که نیاز به چک و سفته نیست و همان یک ضامن برای هر دو نفر متقاضی وام کفایت می کند.

بانک ششم؛ تسهیلات ویژه برای خانواده نیروهای نظامی

کارمند تسهیلات یک شعبه در حوالی خیابان جمهوری اسلامی می گوید علاوه بر کارمندان رسمی، کارکنان سپاه پاسداران، ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و بازنشستگان لشگری هم می توانند ضامن شوند. البته این بانک را وابسته به یکی از همین مراکز نظامی می دانند. از ضامن که بگذریم متقاضی وام باید چک و گردش حساب خودش و گردش حساب ضامن را ارائه دهد. وقتی از کارمند این بانک سوال می کنم که شرایط دیگری هم وجود دارد یا نه، می گوید اگر با تسلیم حدود ۱۳ میلیون تومان سفته مشکلی نداشته باشم، شرایط دیگری برای دریافت وام وجود ندارد.

بانک هفتم؛ کارمند رسمی به عنوان ضامن

یکی از کارمندان در شعبه بعدی می گوید برای آنها نامه کسر از حقوق یک ضامن معتبر و ارائه فیش حقوقی او کافی است و نیازی به چک و سفته نیست. شرایطی نه چندان دشوار برای دریافت وام ازدواج در شعبه ای خلوت. وقتی می پرسم ضامن معتبر باید چه شرایطی داشته باشد، بلافاصله می گوید کارمند رسمی یا بازنشسته.

:: Information 147
تاریخ بروزرسانی : ۱ مرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما