ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

می‌توان نوزاد را سوار هواپیمـا کرد؟

توصیه‌های ایمنی حین پرواز

– محفظه وسایل بالای سرتان را پر نکنید. گذاشتن اشیای سنگین و زیاد در بالای سرتان خطر سقوط آنها را هنگام تکان‌های هواپیما بیشتر می‌کند.

– کمربندتان را بسته نگهدارید. اگر کمربندتان باز باشد، در موقع تکان‌های هواپیما ممکن است نوزادتان از دست شما بیفتد.

– طول پرواز چای یا قهوه ننوشید. نوشیدنی‌های داغ ممکن است روی نوزاد شما بریزد.

– حتی‌الامکان از پروازهای مستقیم استفاده کنید. اگر ناچار باشید بین مسیرتان در یک فرودگاه دیگر هم توقف داشته باشید تعداد بلند شدن و فرود آمدن‌ها به جای ۲ بار به ۴‌بار افزایش می‌یابد.

– از پروازهای شلوغ دوری کنید. هر چه تعداد مسافران هواپیما بیشتر باشد، خطر بیمار شدن فرزند شما هم بیشتر است.

جای مناسب را انتخاب کنید

بهتر است هنگامی که پروازتان را رزرو می‌کنید درخواست کنید تا یک صندلی کنار راهرو را به شما اختصاص دهند که تا حد امکان به سمت جلوی هواپیما نزدیک‌تر باشد. معمولا سروصدا در قسمت عقبی هواپیما بیشتر است و گوش‌های حساس نوزاد را آزار می‌دهد. به علاوه صندلی کنار راهرو به شما امکان تحرک بیشتر و فضای آزادتری می‌دهد. شما می‌توانید در زمان‌هایی که تردد در هواپیما مجاز است از جایتان بلند شوید و در راهرو هواپیما قدم بزنید و فرزندتان را آرام کنید.

از چه سنی می‌توان شیرخوار را سوار هواپیما کرد؟

این موضوع یکی از سوالات مشترک همه والدین است. بسیاری از متخصصان کودکان پیشنهاد می‌کنند بچه‌های زیر یک ماه را سوار هواپیما نکنید و بسیاری هم حتی سن مجاز برای سفر هوایی را یک ماه و نیم می‌دانند. به هر حال این موضوع از نظر اینکه اصولا هواپیما به‌دلیل جمعیت زیاد داخلش می‌تواند مکان تجمع انواع میکروب‌ها باشد، اهمیت دارد. بنابر‌این به‌خصوص در مورد سفرهای درازمدت بهتر است دست کم تا سن یک ماه و نیمگی فرزندتان صبر کنید. ضمن اینکه مادر هم در طول ماه اول پس از زایمان به نوعی استراحت و بازسازی قوای جسمی نیاز دارد.

:: Information 101
تاریخ بروزرسانی : ۲ خرداد ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما