ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 23 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

هنگامی که شما به سه ماهه سوم بارداری می رسید، کودک به اندازه کافی فضا را جذب می کند و تقریبا سه ماه دیگر رشد می کند. این ناراحتی های فیزیکی جدیدی را به وجود می آورد که تاکنون از آن به دست نیامده اید یا از بارداری های اولیه نگرفته اید. ببینید چه نوع ناراحتی و ناراحتی هایی که می توانید در سه ماهه آخر انتظار داشته باشید.

۱٫ ادرار مکرر
همانطور که رشد رحم شما در سه ماهه سوم بارداری فشار مثانه شما را افزایش می دهد، به دفعات بیشتر ادرار خواهید کرد. مطمئن باشید که اغلب ادرار کنید چون احساس می کنید که میل دارید و مثانه را کاملا خالی کنید. ادرار خود را حفظ نکنید، زیرا ممکن است شانس ایجاد یک عفونت ادراری را افزایش دهد یا حتی باعث انقباض زودرس شود.

۲٫ تغییرات پستان بیشتر
سینه های شما همچنان به بزرگ شدن می رسند و ممکن است یک شیر ضخیم و زرد رنگ به نام کولورواسترویید ایجاد کنید.

۳٫ درد واژن
یک درد ناگهانی ناگهانی در ناحیه واژن در طولسه ماهه سوم بارداری به علت فشار داخل دهانه رحم شما طبیعی است.

۴٫ درد شکم
ممکن است درد شدید و احساس فشار در ناحیه لگن شما رخ دهد، به خصوص وقتی که پا را بلند کنید تا از رختخواب بیرون بیاید و یا لباس زیر را بپوشانید. این به احتمال زیاد به دلیل تغییر استخوان های لگن شما و از بین بردن رباط های متصل به این استخوان ها در آماده سازی مسافر کمی است که به زودی از آن عبور می کند. حاملگی های بیشتری داشته باشید، بیشتر این احساسات لگنی را تجربه خواهید کرد.

۵٫ درد کشاله ران در سه ماهه سوم بارداری
هنگام خنده، سرفه، عطسه کردن، پیچش زدن، تغییر موقعیت یا رسیدن به چیزی، ممکن است دچار شدید درد شدید شوید. این به دلیل کشش رباط ها است که رحم شما را به لگن وصل می کند. تنظیم و تغییر موقعیت باعث کاهش این درد می شود.

۶٫ تشنج مکرر
این سیگنال بدن شما است که شما نیاز به آب زیادی می نوشید تا بتوانید با افزایش مایع بدن خود در سه ماهه سوم بارداری  ادامه دهید. نوشیدن به محتوای تشنگی خود را، و سپس برخی.

۷٫ احساس سنگین
پس از مدت زمان طولانی ایستاده یا فعال و یا زمانی که شما بیش از حد به سرعت صعود، ممکن است احساس ضعف یا سرگیجه مشابه آنچه که در سه ماهه اول احساس می کنید احساس کنید. بلافاصله بشینید و ببوسید قند خون پایین می تواند به این احساس سرگیجه کمک کند، بنابراین مطمئن شوید که اغلب به غذا خوردن. استراحت، خوردن غذای مغذی و اجتناب از حرکت ناگهانی به موقعیت صحیح، ضعف را کاهش می دهد.

۸٫ تخلیه واژن بیشتر
انتظار می رود بیشتر بی صدف، تخلیه واژن، به اندازه کافی به استفاده از تنفس تنت.

۹٫ سوزش سر دلخواه
در طی سه ماهه دوم شما ممکن است از سوزش سوزش چند ماه اول ممنوعیت داشته باشید، اما اکنون احساس سوزش دوباره ظاهر می شود. در سه ماهه سوم بارداری ، این نتیجه بیشتر از فشار بالا رحم در حال رشد است که نسبت به هورمونهای بارداری. حماقت خود را در حین خواب؛ خوردن وعده های کوچک و مکرر؛ و بعد از وعده غذا باید صبر کنید.

۱۰٫ یبوست
به نظر می رسد که رحم بزرگ شدن و روده رشد می کند روده خود را کنار بگذارد و باعث یبوست شود. نیاز روزافزون شما برای آب در جاهای دیگر بدن شما ممکن است مایع مورد نیاز را از روده خود سرقت کند، همچنین منجر به یبوست می شود. اطمینان حاصل کنید که شما حداقل هشت عدد آب از آب در روز می نوشید. اگر احساس می کنید نیاز به مصرف مکمل فیبر دارید، احتیاط کنید. بعضی از مکملهای حاوی فیبر ژل مانند پکتین، سلولز و انولین ممکن است جذب کلسیم، روی، آهن و سایر مواد معدنی را کاهش دهند. ما دوست داریم مثل Sunfiber و Regular Girl دوست داریم که هر دو حاوی گالاتومانان (یک فیبر پیشبینیو منحصر به فرد) هستند و این اثر را ندارد. در واقع، به طور بالینی نشان داده شده است که جذب مواد معدنی را که در حاملگی بسیار ضروری هستند، افزایش می دهد.

:: Information 39
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما