ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25802 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران از بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین ˈسید حسن موذنیˈ با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان آزادی خرمشهر و روز مقاومت و ایثار، برخی از اهداف و سیاست های بنیاد شهید در دولت تدبیر و امید را پاسداشت و تجلیل از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران نخبه و ممتاز دانشگاهی عنوان کرد.

تجلیل از اساتید و عوامل اجرایی ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، آشنایی بیشتر جامعه با جایگاه رفیع شهادت و ایثارگری، ایجاد تعامل و هم فکری بین دانشگاه ها و بنیاد شهید در راستای حفظ ارزش های ایثارگری از دیگر سیاست هایی است که موذنی به آنها اشاره کرد.

رییس ستاد برنامه ریزی طرح شاهد در خصوص اهمیت و ضرورت برگزاری همایش ملی برترین های کنکور و دانشجویان نمونه کشوری، اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور تقدیر و تجلیل از مقام علمی ایثارگران و انعکاس موفقیت دانشجویان شاهد و ایثارگر در جامعه به عنوان طلایه داران جهاد علمی، اقدام به برگزاری این همایش کرده تا بخشی از توانمندی های علمی ایثارگران تحت پوشش خود را به جامعه و مراکز علمی و آموزشی معرفی کند.

وی با اشاره به تقدیر از سه گروه علمی و فرهنگی در این همایش، گفت: ۱۱نفر از برترین های آزمون سراسری سال گذشته، ۱۱ دانشجوی نمونه کشوری و ۲۲ نفر از برترین های مسابقه ادبی وصف شهید در این مراسم مورد تقدیر قرار می گیرند.

موذنی اضافه کرد: در این همایش همچنین از تلاشگران عرصه ایثار و شهادت و دست اندرکاران طرح شاهد دانشگاهی که عمده آنها روسا و اساتید مجرب و متعهد دانشگاه ها هستند تقدیر و تجلیل می شود.

معاون بنیاد شهید با اشاره به برخی شاخص های انتخاب تلاشگران عرصه ایثار و شهادت در دانشگاه ها، افزود: آگاهی و درد آشنا بودن به مسایل جامعه دانشجویان شاهد و ایثارگر، حضور فعال و موثر در ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، تعامل و همکاری نزدیک و اثربخش با بنیاد شهید جهت بررسی مسائل آموزشی و تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، برخی از شاخص های انتخاب تلاشگران عرصه ایثار و شهادت در دانشگاه ها هستند.

موذنی، دلیل تلفیق مراسم تجلیل از برترین های کنکور و تقدیر از دانشجویان نمونه و تلاشگران عرصه ایثار و شهادت را با توجه به نام گذاری سال ۱۳۹۳ به نام سال ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ، صرفه جویی در هزینه ها و تجلی به ثمر نشستن زحمات اساتید و تاثیر گذاری شایسته آنان در جامعه اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، همایش ملی تجلیل از نخبگان علمی، فرهنگی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر و تلاشگران عرصه ایثار و شهادت، دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در سالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

:: Information 358
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25705 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما