ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25811 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۸/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیا زندگی‌تان را مختل کرده؟

پیش‌تر گفتیم که ضریب نفوذ موبایل در کشور تا نیمه ابتدایی امسال ۹۹ درصد بوده است و با توجه به آمار بالای خرید موبایل و افزوده شدن به جمعیت مالکین گوشی‌های هوشمند، بطور حتم این آمار تا کنون افزایش یافته است.

بعضی از کاربران هرگز گوشی هوشمند خود را خاموش نمی کنند و همیشه آن را همراه دارند حتی در زمان خواب. گروهی دیگر با وجود خطر بالا و حتی ممنوعیت صحبت کردن در هنگام رانندگی از این کار اجتناب نمی‌کنند. گروه بعدی اولین کاری را که پس از بیدار شدن از خواب انجام می‌دهند چک کردن موبایل‌شان خواهد بود.

دسته‌ی دیگر از کاربران بیش از حد علاقه به ارسال پیام دارند، عمدتا جوانان و نوجوان در این دسته قرار دارند که ارتباط زیادی با شبکه های اجتماعی تعاملی دارند. حتی بعضی از کاربران اظهار داشتند که بدون ارتباط با دیگران و ارسال پیام قسمتی از زندگی‌شان مختل می‌شود و عده‌ای دیگر از کاربران آنقدر پیام ارسال کردند و در این کار سرعت دارند که حتی چشم بسته نیز می‌توانند پیام ارسال کنند.

گروه بعدی کاربرانی هستند که بیشتر به منظور سرگرمی از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند، این گوشی‌ها قابلیت‌های زیادی از قبیل مدیاها، شبکه های اجتماعی، بازی های آفلاین و آنلاین، خریدها و … را دارند که شرایطی مطلوب برای سرگرمی کاربران را فراهم می‌کنند، این گروه علاقه دارند که بیشتر در زمان استراحت از موبایل خود استفاده کنند.

بعضی دیگر از کاربران با آنکه ملزم به انجام کار در ساعات اداری می‌باشند، پیام های شخصی شبکه های اجتماعی را چک کرده و پاسخ می‌دهند و قسمتی از ساعات کاری را به استفاده از برنامه‌های شخصی خود در گوشی هوشمند‌شان اختصاص می‌دهند. این افراد حتی در تعطیلات نیز به استفاده از موبایل مشغولند و دوری از آن برایشان بسیار سخت است.

موبایل‌تان را همیشه همراه دارید؟ حتی در سرویس بهداشتی

این گروه بی شباهت به گروه قبل نیستند و چک کردن پروفایل شبکه‌های اجتماعی و بررسی مداوم پیام ها از ویژگی‌های بارز این گروه است، معمولا هیچ پیام جدیدی در شبکه های اجتماعی نیست که این افراد از آن مطلع نباشند.

اگر برای دوری و عدم ارتباط رو در رو با دیگران حتی در میهمانی‌های خانوادگی به سراغ موبایلتان می روید، در این گروه قرار دارید، از هنگامی که امکان اتصال سریع و لحظه‌ای موبایل‌ها به اینترنت فراهم شد، استفاده از آن مانند ویروسی همه گیر شده و حتی محافل خانوادگی و دوستانه را به محلی آرام برای استفاده و سرگرمی با موبایل مبدل کرده است. عده‌ای نیز به علت انزوا و ممانعت از تعامل با افراد ناشناس حتی در دورهمی‌های دوستانه به سراغ گوشی هوشمندشان می‌روند.

اگر‌چه تلویزیون‌های هوشمند و شبکه‌های متعدد با تدارک برنامه‌های متنوع عده‌ای را به تماشا وا می دارند اما این گروه در این لیست جای نداشته‌اند و به منظور استراحت و سرگرمی موبایل خود را ترجیح می‌دهند.

در گروه آخر احتمال اعتیاد به موبایل بیش از سایر گروه‌ها وجود دارد زیرا این کاربران به اندازه‌ای به تلفن همراهشان وابسته‌اند و پیام‌های شبکه‌های اجتماعی برای آنها مهم است که حتی در طول شب و در هنگام استراحت نیز از خواب بر می خیزند و موبایل خود را چک می کنند.

:: Information 262
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25714 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما