ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

نظرات یک گروه از تحلیلگران درباره iOS 7؛ باید پرسید: واقعا؟

تصویری که در بالا می بینید، به رابط کاربری iOS 7 منتسب است ولی از آنجا که جعل چنین مواردی واقعا کار چندان سختی نیست، نمی توان به آن استناد کرد. با این حال شاید دست آخر واقعی از کار درآمد. اما بپردازیم به اصل مطلب.

مدت ها از آخرین مراسم اپل گذشته و تیم کوک نیز گفته که اپل تا پاییز سال جاری محصول جدیدی (در بخش iOS) رونمایی نخواهد کرد. یک فاصله طولانی در چرخه معرفی محصولات که تریپ چودری از تحلیلگران Global Equities Research معتقد است جانی آیو به خوبی از آن برای بازطراحی کامل iOS استفاده کرده.

آقای چودری که با تیمی از تحلیلگران GER از ابتدای سال هر ماهه در ۹ تا ۱۲ کنفرانس تکنولوژیک شرکت و با ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر صحبت کرده، بر اساس این گفتگوها به این نتیجه رسیده که "iOS 7 یک رابط کاربری ساده، تمیز و فاقد در هم ریختگی خواهد داشت که ممکن است مدتی زمان ببرد تا مورد قدردانی قرار بگیرد."

تهیه کنندگان این گزارش معتقدند iOS 7 یک رابط کاربری تام و تمام دارد که "به مراتب برتر" از هر پلتفرم دیگری در بازار امروز است. آنها نه فقط پا را از روی گاز برنداشته، که از این هم فراتر گذاشته و می گویند:

اپل به طور تهاجمی و با استفاده از قانون نقض پتنت به دنبال تک تک رقبایی خواهد رفت که حتی سعی کنند کوچکترین ویژگی iOS 7 را تقلید کنند.

چودری و تیمش همچنین اضافه کرده اند که احتمالا رابط کاربری iOS 7، از جسچرهای لمسی جدیدی با نام "bend" و "squeeze" استفاده خواهد کرد که البته هیچ اطلاعی از چگونگی کارکردشان در دست نیست.

این گروه تحلیلگر معتقد است که هیچ یک از محصولات فعلی اپل از این جسچرها پشتیبانی نمی کند و چنین موضوعی، این احتمال را تقویت کرده که محصولی جدید و با پشتیبانی از آنها نیز معرفی شود -البته این اتفاق نباید لزوما در WWDC 2013 رخ دهد.

۵ روز تا معرفی iOS 7 باقی مانده. آیا این تحلیل ها رنگ واقعیت خواهد گرفت یا فقط شاخ و برگ دادن به شنیده های پراکنده اند؟

:: Information 379
موضوع : تازه ها
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما