ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25655 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برترین ها: شاید فکر کنید که ستاره های هالیوود در آرایش بی نقص هستند اما آنها هم ممکن است که گاهی اشتباه کنند. در ادامه مطلب تصاویری از صورت های آرایش شده ستاره ها را برایتان آورده ایم و از کارشناسان خواستیم تا نظرشان را در مورد آنها بیان کنند. 

اسکارلت جوهانسون

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

خوشبختانه اکسارلت جوهانسون دور آرایش رنگی را خط کشید. او خط چشم و آرایش لایت را ترجیح می دهد اما چیزی که از نظر ما در آرایش او اشتباه است، رژ گونه اش است که بهتر بود کمرنگ تر می زد.


کاترینا گراهام

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

چتری های کاترینا گراهام به چهره او جذابیت بیشتری بخشیده است. میکاپ او از همیشه لایت تر است. رژ لب بی رنگ، خطر چشم مشکی و کمی رژ گونه چهره او را طبیعی و زیبا نشان داده است. البته ما کرم پودر زیاد و خط لبی که او کشیده است را نمی پسندیم.


کریستینا هندریکس

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

همانطور که می دانید، زمانی که پای رژ لب قرمز به میان می آید، باید باقی آرایش صورت سبک و ملیح باشد. کریستینا نیز این مورد را در نظر گرفت. سایه چشمی که او زیر چشمان اش کشیده نیز بسیار زیرکانه بوده و جذابیت خاصی را به چهره اش بخشیده است. به نظر ما او هیچ اشتباهی را در شیوه آرایش اش مرتکب نشده است.


شای میتچل

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

اگر چه آرایش شای میتچل به رنگ های طبیعی است اما در آخر با سایه ای رنگی در گوشه های داخلی چشمانش، به صورت اش جذابیت داده است. البته اگر ما جای او بودیم رژ لب کمرنگ تر می زدیم و رنگ کرم پودر را نیز روشن تر انتخاب می کردیم. کرم پودر برنزه صورت او را خفه کرده است.


سابرینا کارپنتر

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

چیزی که اول از همه در چهره سابرینا کارپنتر جلب توجه می کند، خط چشم اش است. او عاشق خط چشم های بولد و رژ لب های قرمز است. البته بهتر بود که رنگ کرم پودرش را کمی طبیعی تر انتخاب می کرد تا صورت اش از حالت نارنجی رنگ خارج می شد.


کامیلا مندس

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

آرایش کامیلا مندس بسیار ساده است. او با سایه چشم طلایی، مژه های ریمل زده و ابروهای پر پشت اش، چهره ای طبیعی اما جذاب پیدا کرده است. البته آرایش او یک اشکال دارد، این که او رنگ کرم پودرش را بسیار روشن تر از رنگ صورت اش انتخاب کرده است به طوری که با رنگ گردن آن زمین تا آسمان فرق دارد.


کریسی تیگن

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

کریسی تیگن اکثر اوقات آرایش لایت را به آرایش غلیظ ترجیح می دهد. گونه های گلبهی و براق، لب های مات و چتری هایی که قسمتی از صورت اش را پوشانده، همگی بر جذابیت او افزوده است. چیزی که در آرایش او درست نیست، مژه های پایین چشم هایش است که خیلی توی ذوق می زند.


ریتا اورا

نقاط ضعف و قوت آرایش ستاره‌های هالیوود

چشم های اسموکی قهوه ای ریتا اور با آن سایه طلایی رنگ، بسیار زیبا و حرفه ای ست اما کرم پودر او بسیار تیره انتخاب شده که توی ذوق می زند، شاید هم کانسیلر زیر چشم هایش بسیار روشن می باشد. در هر صورت بهتر بود میان این دو تعادل برقرار می کرد.

:: Information 36
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ آذر ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25558 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما